tomy_verceti Odesláno 7. červen 2009 Odesláno 7. červen 2009 co si o tom myslite? dali by sa predne cire svetla z restylovej 306 nahodit na 406 stary model? ak ano ake upravy treba urobit? niekde som cital ze by sa to aj dalo len treba nieco s maskou a naraznikom..mozno aj s kapotom, ale neviem.. Citovat
Blizzard Odesláno 7. červen 2009 Odesláno 7. červen 2009 já bych řekl že na každým díle se kterým světla sousedí se něco bude muset upravit Citovat
Guest servisman Odesláno 7. červen 2009 Odesláno 7. červen 2009 někde na foru se tu o tom psalo a byly tam i fotečky jak to vypadá Citovat
tomy_verceti Odesláno 7. červen 2009 Autor Odesláno 7. červen 2009 alebo otazka cislo dva je, ze ci sa da nejakym sposobom vylestit alebo vybrusit povodne svetlo na cire ? Citovat
tomy_verceti Odesláno 7. červen 2009 Autor Odesláno 7. červen 2009 no, uvidime, mam doma 4nahradne svetla po dvoch havariach s utrhnutymi uchytmi, tak skusim co to urobi kdyz to bude naprd,tak si tam hodim povodne a budem spokojny...dik budem hladat hladat hladat diky za foto, no uvidime, mozno by to slo [upravil dne 7/6/09 tomy_verceti] Citovat
wooody Odesláno 7. červen 2009 Odesláno 7. červen 2009 z zkoušel to někdo obráceně??? dát celej předek ze 406 new na 306??? mohlo by to bejt zajimavý Citovat
306gti6 Odesláno 7. červen 2009 Odesláno 7. červen 2009 Teda aspon si myslim ze su to zo 406ky:myslim [upravil dne 7/6/09 306gti6] Citovat
wooody Odesláno 7. červen 2009 Odesláno 7. červen 2009 jojo je to ze 406 new... vypadá to divne origo je origo Citovat
Edison Odesláno 7. červen 2009 Odesláno 7. červen 2009 A nedělajse náhodou pro 306 jiná světla? Čirá, Čočky... Citovat
marko306 Odesláno 7. červen 2009 Odesláno 7. červen 2009 na tej sedej 406 to nie su 306-tkove svetla. Vypadaju ako upravene 406 new model svetla, je z nich ako keby useknuty ten hranaty koniec. tomy_verceti ~ nic neprelestuj, kryty svetiel su upravene tak aby lamaly a rozptylovaly svetlo podla urcitych noriem, tie vybezky su aj tak zvnutra svetla a cire svetla maju na rozptyl a lamavost svetla zase upravenu parabolu Citovat
Edison Odesláno 7. červen 2009 Odesláno 7. červen 2009 To bych chtěl vidět, jak někdo upravuje světla tak, že je zkrátí... To opravdu ne... Krom toho to není jediná věc, co je na nich jinak. Citovat
marko306 Odesláno 7. červen 2009 Odesláno 7. červen 2009 tak su vselijaky machry, ktovie, ale z 306 urco nie su a ta zlta 306 vypada ako keby škuli na obe svetla:bojim ta sa mi nepaci Citovat
tomy_verceti Odesláno 8. červen 2009 Autor Odesláno 8. červen 2009 Původně zaslal: marko306 na tej sedej 406 to nie su 306-tkove svetla. Vypadaju ako upravene 406 new model svetla, je z nich ako keby useknuty ten hranaty koniec. tomy_verceti ~ nic neprelestuj, kryty svetiel su upravene tak aby lamaly a rozptylovaly svetlo podla urcitych noriem, tie vybezky su aj tak zvnutra svetla a cire svetla maju na rozptyl a lamavost svetla zase upravenu parabolu pockaj pockaj, co si presne chcel tym povedat ze vybezky su zvnutra svetla?....nj to lestenie ma uz preslo, skor tie svetla z 306 a upravit to okolo nich hm? Citovat
Ferry Odesláno 8. červen 2009 Odesláno 8. červen 2009 ze ty vroubky na tom polykarbonatu, ktery vytvari cocku a usmernuji svetlo, jsou zevnitr Citovat
marko306 Odesláno 8. červen 2009 Odesláno 8. červen 2009 jak pise ferry:) horevyssie to co by si chcel prelestit je zvnutra A nevyslo by ta lacnejsie predok z new model 406? A mal by si číre svetla [upravil dne 8/6/09 marko306] Citovat
tomy_verceti Odesláno 8. červen 2009 Autor Odesláno 8. červen 2009 no, neviem ako to budem riesit, ved ja viem ze vroubky su zvnutra ved to zas si myslim nieje moc problem otvorit to svetlo, ale to uz nie...to skor tu 306. z noveho modelu nechcem, tie sa mi vobec nepacia...sry ale old model je old model Citovat
Ferry Odesláno 8. červen 2009 Odesláno 8. červen 2009 pokud by se lestilo to plexi, tak bych to udelal tak, ze bych vylestil jen tu cast pred potkavaci parabolou a misto zarovky pak namontovat HID xenon s cockou, ktera by tvarovala kuzel svetla misto puvodni cocky na plexi. pak uz by bylo jen na rozhodnuti, zda tam nedat rovnou bi-xenon, aby to bylo jak potkavaci tak dalkove, dalkova H7 by se pak dala vypustit uplne, a nebo ji tam nechat zaroven s bixenonem Citovat
tomy_verceti Odesláno 8. červen 2009 Autor Odesláno 8. červen 2009 noo...tak tento napad sa mi rozhodne zatial zapacil najviac myslim ze ten bude aj realizovatelny ved najskor sa pokusim na starych reflektoroch to vobec vylestit potom budem riesit dalej, ale rozhodne by som ich vylestil komplet cele Citovat
marko306 Odesláno 8. červen 2009 Odesláno 8. červen 2009 a čo na to Verejná Bezpečnosť povie? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.