HonzaZ Odesláno 25. březen 2010 Odesláno 25. březen 2010 Nevím, ale mě se na 407mě mračítka nějak nelíbí. Citovat
ace11 Odesláno 25. březen 2010 Odesláno 25. březen 2010 Honzi no jooo,me jo, mam je i na Felicii,jak na prednich, tak na zadnich svetlech a respektuji kazdy nazor :papa Citovat
HonzaZ Odesláno 25. březen 2010 Odesláno 25. březen 2010 Jasně, každý máme trošku jiný vkus. Jak by to na tom světě vypadalo, kdyby se všem líbilo to samé. Citovat
pajo30 Odesláno 25. březen 2010 Odesláno 25. březen 2010 Tak to ja by som ich bral všetkými desiatimi Citovat
ace11 Odesláno 25. březen 2010 Odesláno 25. březen 2010 Tak si je nechame poslat postou a o postovny se rozdelime Citovat
Judes Odesláno 25. březen 2010 Odesláno 25. březen 2010 Čaute pripájam sa aj ja tie mračítka sú super bral by som ich tak isto všetkými desiatimi, už ich zháňam na SK,CZ dlhší čas ale márne. Po nemecky neviem takže problém s objednávaním z Nemecka. Citovat
bazant Odesláno 26. březen 2010 Odesláno 26. březen 2010 pěkná cena není tady někdo z Domažlic nebo Plzně? Je to hned za hranicema Citovat
Matuska Odesláno 26. březen 2010 Odesláno 26. březen 2010 Dejte si to tam všichni, ať mám nejhezčího Pežota (bey mračítek)! Citovat
ace11 Odesláno 26. březen 2010 Odesláno 26. březen 2010 Tak tam napisem a nechame si je poslat postou,ale nejlepsi by bylo tam dojet autem,sraz v Brne beru 3 lidi sebou,kdo se hlasi? Citovat
marcuss321 Odesláno 3. duben 2010 Odesláno 3. duben 2010 cawte pani vie niekto kde by sa dali pozhanat cez net alebo kde ich zozniem v nemecku co najblizsie k cz hraniciam Citovat
jirka407 Odesláno 22. duben 2010 Autor Odesláno 22. duben 2010 Tak jak se domluvíme s těma mračítkama? Do Brna daleko Citovat
obo1 Odesláno 26. duben 2010 Odesláno 26. duben 2010 má niekdo foto mračítek na zadných svetlách ? Citovat
jirka407 Odesláno 26. duben 2010 Autor Odesláno 26. duben 2010 Mračítek na zadních světlách? To se snad ani nedělá nebo o tom vůbec nevím .... Původně zaslal: obo1 má niekdo foto mračítek na zadných svetlách ? Citovat
ace11 Odesláno 26. duben 2010 Odesláno 26. duben 2010 Na zadni jsem taky nikdy nevidel,ale na predni bych bral hned.... Ja bych klidne pro ne zajel,predem bych je musel objednat,ale muselo by se to vyplatit tam zajet,no a nejakou zaruku,ze si ty mracitka vsichni vyzvednou. Nebo zkusit je poslat postou,ale to by se musela urcit adresa a poslat penize,aby se nemuselo platit drahe postovne.... Citovat
jirka407 Odesláno 26. duben 2010 Autor Odesláno 26. duben 2010 No, mračítka teďka musí jít na chvíli stranou... Objednávám pedály a nejsem banka Ale určitě taky na ně dojde a domluvíme se Původně zaslal: ace11 Na zadni jsem taky nikdy nevidel,ale na predni bych bral hned.... Ja bych klidne pro ne zajel,predem bych je musel objednat,ale muselo by se to vyplatit tam zajet,no a nejakou zaruku,ze si ty mracitka vsichni vyzvednou. Nebo zkusit je poslat postou,ale to by se musela urcit adresa a poslat penize,aby se nemuselo platit drahe postovne.... Citovat
Judes Odesláno 26. duben 2010 Odesláno 26. duben 2010 Původně zaslal: obo1 má niekdo foto mračítek na zadných svetlách ? Myslíš takéto? Ale kde by sa ich dalo zohnať netuším. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.