Bobo.KH Odesláno 26. květen 2009 Odesláno 26. květen 2009 Zdar chlapáci Pár lidí zajímalo jak sem upravil předek auta a chtěli fotečky tak tu sou pro všechny kteří mate chuť upravovat auto. Je to pěkná piplačka a pakárna,předem vás na to chci připravit. Tam kde sou šipky je tahokov jen přidrátován.A v kolečku je přišroubován. Tahokov není v masce vcelku je půlenej.Lépe se to tam dávalo a pasovalo.Proto tam sou ty šroubky,nechtělo se mi to lepit. Tady detail šroubku,a nastavení tahokovu. Tady detail přidrátovaní.Kolem pacičky je to pečlivě vystřižené,tak že když masku nastrčíte spět do nárazníku,tak po zacvaknutí to ten tahokov ještě přimáčkne. Tady,masku sem vystříhal tak abych neponičil rameček,nechal sem si kolem dokola tak těch 5mm.A pak sem to dolaďoval nožem na sadrokarton.Strašná piplačka,a pozar na prsty.U posledního řezu sem si uříz bříško na prostředníčku.Spěchal sem,chtěl sem to mít už hotové. Tady pár fotek jak vziňkla mřížka mezi mlhovkama. Celo dokala sem ji vyřezal karboflexem.Přišlo mi to nejsnaší. A tahokov je tam na pár místech přidrátovaný a zalepen silikonem.Bohužel fotky přiděláni tahokovu u tohodle nemám. [upravil dne 9/7/11 20:49 Bobo.KH] Citovat
čakom Odesláno 27. květen 2009 Odesláno 27. květen 2009 sundal bych ten rámeček kolem značky:bojim Citovat
Kajo Odesláno 27. květen 2009 Odesláno 27. květen 2009 jj, ten ramik sa tam moc nehodi...a vsimol som si ze ked ma niekto vzdu takyto ramik a idem za nim blizsie tak to PARADNE osvetluje - skoro az oslepuje!! ale inak MASKA SUPER!!!! Citovat
BoneDaddy Odesláno 27. květen 2009 Odesláno 27. květen 2009 Pěkný návod. Masku jsem viděl naživo a super. Citovat
Bobo.KH Odesláno 27. květen 2009 Autor Odesláno 27. květen 2009 Původně zaslal: Fusion Čím vyloupáváš ty mrtvolky? Ani se neptej.Kartáčkem na zoubečky:D:D:D Citovat
Bobo.KH Odesláno 27. květen 2009 Autor Odesláno 27. květen 2009 Původně zaslal: čakom sundal bych ten rámeček kolem značky:bojim Bude to bez rámečků,je to hezčí. Stejně životnost má tak rok pak se oloupe.A potom tam žádný nedám.nechám čistě poznávačku. Stejnak přemýšlím že přední nárazník ňák poladim.Mám ho dole celej ruplej a je vystuženej plechem. Bohužel sem už nedobrzdil a ve 110km sem sejmuj zajíce.Rosekal mi půl nárazníku,ruplá parabola v mlhovce,a ke všemu vyraženej chladič ze silembloku. Takže sem byl řádně nasrán:bacha:bacha:bacha.Bohužel má vina neměl sem letět jak dobytek. Citovat
dolly1010 Odesláno 27. květen 2009 Odesláno 27. květen 2009 Taky jsem přemejšlel o tahokovu tam dole pod SPZkou. Mě by se líbil nějakej černej Jinak, máš to pěkný Citovat
msoli Odesláno 27. květen 2009 Odesláno 27. květen 2009 Tem ramecek si aj striekal na cierno,alebo to mas origo?Lebo ja ho mam vysediveny od slnka. Super navod.Ked budem mat trochu volna od prace tak sa skusim do toho pustit.Aj ked mam trosku strach aby som nieco nedomrvil. Citovat
Bobo.KH Odesláno 27. květen 2009 Autor Odesláno 27. květen 2009 Původně zaslal: msoli Tem ramecek si aj striekal na cierno,alebo to mas origo?Lebo ja ho mam vysediveny od slnka. Super navod.Ked budem mat trochu volna od prace tak sa skusim do toho pustit.Aj ked mam trosku strach aby som nieco nedomrvil. Nic sem nestříkal.Vše je origo.Budeš muset hold dělat pečlivě a opatrně.Hlavně si dávej pozor na ty zoubečky u masky.Sou hodně křehké,a stačí malej náraz a ulomíšho jako já,a hodně špatně se to lipí:bojim:bojim Citovat
Guest Scratch Odesláno 28. květen 2009 Odesláno 28. květen 2009 jak jsi sunadl ten spodek? Chci jit cestou tahokovu, ale v barve auta :-) Citovat
MatrixChose Odesláno 28. květen 2009 Odesláno 28. květen 2009 Co se týče spodku tak jsem si pod to lehl, vzal jeden plochej šroubovák a odprostředka spodní hrany postupně vycvakával zoubky. Postuoně to jde líp a líp. Horní hranu jsem dělal zepředu auta a když jsou všechny tak je to skoro jak ježek v kleci Citovat
Bobo.KH Odesláno 28. květen 2009 Autor Odesláno 28. květen 2009 Původně zaslal: Scratch jak jsi sunadl ten spodek? Chci jit cestou tahokovu, ale v barve auta :-) Měl sem dole nárazník:D Citovat
Guest Scratch Odesláno 29. květen 2009 Odesláno 29. květen 2009 no ten naraznik se mi prave mopc sundavat nechce Citovat
Bobo.KH Odesláno 29. květen 2009 Autor Odesláno 29. květen 2009 Původně zaslal: Scratch no ten naraznik se mi prave mopc sundavat nechce Není to zas tak hrozný.Já ho sundam do 15mimut:D:D:D Budeš stím pak lepší dělání a snaší práce.Ale záleží jen na tobě. Citovat
Guest Scratch Odesláno 30. květen 2009 Odesláno 30. květen 2009 mas k tomu sundani prosim nejaky navod? Znam se a vzdy neco urvu, nebo kdyz to davam z5, tak vzdy neco prebejva Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.