Skid99 Odesláno 23. květen 2009 Odesláno 23. květen 2009 Ahoj. Potřebuju poradit s výměnou šíbru.Původní nefungoval,tak jsem sehnal druhý,ale chci se nejdřív poradit a ne bezhlavě konat...Dík Citovat
dzana.m Odesláno 23. květen 2009 Odesláno 23. květen 2009 jeslti se ti to bude hodit tak ti pošlu foto jak vymenit šíbr ale u 405 ale nevym jestli to bude stejný postup Citovat
Fusion Odesláno 23. květen 2009 Odesláno 23. květen 2009 Nejspíš to bude u hodně aut podobný. Odstrojit všechno kolem stropnice, sundat stropnici (položit přední sedačky úplně dozadu), položit stropnici a vyměnit šíbr. Citovat
Podlesny Odesláno 24. květen 2009 Odesláno 24. květen 2009 Tak tu sa zapojím aj ja. V manuáli na odstrojenie vnútorného priestoru je uvedené, že stropnica sa vyťahuje prednými dverami. Je potrebné urobiť aj to? Citovat
Fusion Odesláno 24. květen 2009 Odesláno 24. květen 2009 já bych to radši nevytahoval. Nechal sem to ležet a šibr je pak lepší vy/namontovat ve dvou lidech. Citovat
tagorarichard Odesláno 30. květen 2009 Odesláno 30. květen 2009 a hlavně je docela těžkej a když budeš mít tapec na sedačkách tak ti na něj muže spadnout. Citovat
mmartinkovic Odesláno 31. květen 2009 Odesláno 31. květen 2009 ja som si dal pretapacirovat strechu, musite odstrojit vsetky stlpiky, vpredu, vstrede, aj vzadu. Ak to idete robit 1 x tak si dajte nato dost casu. za 1 hodinu to na 1 x neurobite. odpojte osvetlenie vpredu aj vzadu aj s ruckami. Potom uz doslova \" padne \" sam. Mali by tam byt nejake drziaky co ho drzia ale ja som tam ziadne nemal, tak som tam nalepil suchy zips a drzi ako prikovane. A da sa v pohode vybrat z auta, len sklopit sedacky a jeden roztek som musel ohnut, inak pohoda. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.