Rejty Odesláno 11. červen 2009 Autor Odesláno 11. červen 2009 takhle to bylo puvodne na 17\" challengrach...prumer kola je stejny jako tedka ty 15\" Citovat
wooody Odesláno 11. červen 2009 Odesláno 11. červen 2009 Tak ty už si taky low&slow..... I když spíš ty low&fast..... Tak už zase chybím jenom já sakra..... Citovat
Rejty Odesláno 11. červen 2009 Autor Odesláno 11. červen 2009 Původně zaslal: wooody Tak ty už si taky low&slow..... I když spíš ty low&fast..... Tak už zase chybím jenom já sakra..... hele rychle muzu jezdit jen po silnici vedle Labe,jinak se to proste nedá!Ale je to dobře..aspon nebudu platit pokuty za rychlost,kery sem nikdy nedostal:D Citovat
Fakir Odesláno 11. červen 2009 Odesláno 11. červen 2009 Původně zaslal: Rejty Ale je to dobře..aspon nebudu platit pokuty za rychlost,kery sem nikdy nedostal:D Já jo, jednou. Někdy to zkus, je to príma. Citovat
Rejty Odesláno 11. červen 2009 Autor Odesláno 11. červen 2009 ale je to paradox prave..dostanu za spatny parkovani ale za rychlost nikdy:) Citovat
mindwipe Odesláno 12. červen 2009 Odesláno 12. červen 2009 len aby si to teraz nezariekol.. (tu kde byvam nemerali snad nikdy, no teraz dostali laserovy radar, tak su na kazdom kroku.. ako male deti, ktore dostanu novu hracku.. ) Citovat
Rejty Odesláno 12. červen 2009 Autor Odesláno 12. červen 2009 Původně zaslal: mindwipe len aby si to teraz nezariekol.. (tu kde byvam nemerali snad nikdy, no teraz dostali laserovy radar, tak su na kazdom kroku.. ako male deti, ktore dostanu novu hracku.. ) tak ja jsem měl moznost vyzkouset si ten radar:-me to bavilo...rikam si tady mas ty sraci..a jel 82 na vesnici,,tak ho kamos hnedka osolil:-D:D Citovat
mindwipe Odesláno 12. červen 2009 Odesláno 12. červen 2009 ale ale aleee.. takze ty tak zakerne? :D no po dedine to akceptujem ,predsa len kdekolvek a kedykolvek moze na cestu vyskocit nejake male dieta.. ale tu medzi dedinami by merat predsalen nemuseli.. za den tu neprejde nejak extra vela aut.. a okolo cesty su tu len polia.. Citovat
Rejty Odesláno 12. červen 2009 Autor Odesláno 12. červen 2009 ale je pravda ze mne jednou na dalnici chytli polisis....asi nemerili jen me zastavili u kraja a zbuzerovali me za to ze sem sem jel 200:-D Citovat
mindwipe Odesláno 12. červen 2009 Odesláno 12. červen 2009 no vidis to.. keby si mal taky motor ako ja, tak ta za nic taketo nedodrbu.. :D Citovat
Rejty Odesláno 12. červen 2009 Autor Odesláno 12. červen 2009 Původně zaslal: mindwipe no vidis to.. keby si mal taky motor ako ja, tak ta za nic taketo nedodrbu.. :D promin za rýpavý prispevek..ale vysavačom nejezdím:-D Citovat
wooody Odesláno 12. červen 2009 Odesláno 12. červen 2009 máš něco proti malejm obsahům???? asi ti večer obejdu auto hele:D:D doufám že se tam objevíš dneska chci to vidět.... Citovat
Rejty Odesláno 12. červen 2009 Autor Odesláno 12. červen 2009 Původně zaslal: wooody máš něco proti malejm obsahům???? asi ti večer obejdu auto hele:D:D doufám že se tam objevíš dneska chci to vidět.... jojo už od 6ti tam budu:)nic proti malym obsahum nemam,jen pokud nemaji turbo tak to sou vysavače:-D Citovat
wooody Odesláno 12. červen 2009 Odesláno 12. červen 2009 že ty tam máš turbo jako...... (a mluvim teď ne za půl roku):P jj já tam taky nějak tak dorazim....... musíme bejt zase o něco chytřejší ne od pana s corradem Citovat
mindwipe Odesláno 12. červen 2009 Odesláno 12. červen 2009 Původně zaslal: Rejtypromin za rýpavý prispevek..ale vysavačom nejezdím:-D heh, v pohode.. ja som si nevyberal, bral som co prislo.. ale som rad, ze mam aspon to co mam, a ze to ide.. Citovat
Rejty Odesláno 12. červen 2009 Autor Odesláno 12. červen 2009 Původně zaslal: wooody že ty tam máš turbo jako...... (a mluvim teď ne za půl roku):P jj já tam taky nějak tak dorazim....... musíme bejt zase o něco chytřejší ne od pana s corradem jo jestli se zas dozvim nejakou hlasku ve stylu ze neni prdel to sestelovat(mysleno stavitelny podvozek)tak se zas poseru smichy:-D Citovat
Rejty Odesláno 12. červen 2009 Autor Odesláno 12. červen 2009 Původně zaslal: mindwipe Původně zaslal: Rejtypromin za rýpavý prispevek..ale vysavačom nejezdím:-D heh, v pohode.. ja som si nevyberal, bral som co prislo.. ale som rad, ze mam aspon to co mam, a ze to ide.. taky sem mel fabii 1,2 htp v kombi.tak vim jak to jezdi:-Dale dobre sak jen sranda:roker Citovat
Hauke Ivo Odesláno 12. červen 2009 Odesláno 12. červen 2009 REJTY: malej objem = vysavac, malej objem + turbo = sakra nebezpecnej vysavac :-D Od jiste doby nemam rad Punto GT to 1.4 Turbo Citovat
mindwipe Odesláno 12. červen 2009 Odesláno 12. červen 2009 @ Hauke Ivo: spoluziakov kamarat mal take nejake punto.. kym sa na nom nevydrbali ale vraj to slo velmi svizne.. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.