Rejty Odesláno 21. únor 2013 Autor Odesláno 21. únor 2013 jÁ SEM PRSOTĚ IDIOT..NA VŠE SEM SI DÁVAL POZOR VŠE SEM UTÁHL JAK SE MĚLO, JEN ASI NA TOHLE SEM TROCHU ZAPOMĚL:D Citovat
Grlik Odesláno 21. únor 2013 Odesláno 21. únor 2013 to se stává i v lepších rodinách, buď rád, že jsi v pohodě a auto taky Citovat
Rejty Odesláno 6. březen 2013 Autor Odesláno 6. březen 2013 Tak sem zas hodím nějakou kresbu kterou budu za čas dělat na velké plátno na obraz:) Kdo pozná tuhle postavu bude machr největší! Je tofízl z komiksu tak hádejte:)http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/r90/426456_4669242931301_1017360932_n.jpg [upravil dne 6/3/13 19:21 od Rejty] [upravil dne 7/3/13 07:48 od Rejty] Citovat
KingSpade Odesláno 7. březen 2013 Odesláno 7. březen 2013 Mě to příjde jako z comixu Axe Cop..jméno jsem nikde nevyštráchal Citovat
KingSpade Odesláno 7. březen 2013 Odesláno 7. březen 2013 Jim nebo James Gordon? Hrál ho Gary Oldman [Edited on 7/3/13 09:55 by KingSpade] Citovat
Rejty Odesláno 7. březen 2013 Autor Odesláno 7. březen 2013 jj přesně tak:) James Gordon alias Jimmy:) Citovat
Rejty Odesláno 17. březen 2013 Autor Odesláno 17. březen 2013 Tak dneska sem se vrhl na takovou drobnost...Porád mně štvalo jak se mi posunoval koberec pod pedály dopředu(teda mně ne, ale ženě ano a celkem často..) tak jsem vyšetřil v práci sadu na připevnění koberce a práce na hodku, protože sem sa slunil u toho aj. a??? super...koberec nacvaklý a drží....zitra postnu foto:P Citovat
joshiki Odesláno 17. březen 2013 Odesláno 17. březen 2013 řeším stejný problém...pořád si posouvat koberce dozadu mě štve napadlo mě prostě na tapec přilepit kousek suchého zipu npř tavnou pistolí(je to prasárna, ale účel to splní) a druhou část zipu na posunující se koberec Citovat
Kubajz.B Odesláno 17. březen 2013 Odesláno 17. březen 2013 Rejty ty nebudeš prodávat ty Platiny? Koukal sem, že dvakrát byl na bazoši ten inzerát a po chvíli zas zmizel Citovat
Rejty Odesláno 18. březen 2013 Autor Odesláno 18. březen 2013 Prodával jsem je, potřeboval sem nutně peníze. Ale ¨¨když sem je sem dal za 3750,- tak mi psali lidi a chtěli ještě slevu, tak sem to vyřešil brigádou:D Teda tavná pistole..mno fuj..nevratná změna co jestě bude vypadat hrozně.. Ta sada je fakt super. odmontujes sedačku, odcvakneš koberec, prořízneš a nacvakneš.. a hotovo... drži to je to super..nejlepěí je cena- 135Kč s DPH:super Citovat
Kubajz.B Odesláno 18. březen 2013 Odesláno 18. březen 2013 Tak to chapu. Já je chtěl vzít za těch 5000 co jsi měl na bazoši a nakonec nic... Citovat
Rejty Odesláno 12. duben 2013 Autor Odesláno 12. duben 2013 jaká pneu bude pasovat na 7x15.- aby udělal Ačko???? 165/15??? nebo 175/55??? Citovat
Rejty Odesláno 12. duben 2013 Autor Odesláno 12. duben 2013 Já sem asi smolař roku:D obouvam pneu na zouvačce:D a co...jedna guma mi praskla v boku...dělal sem to snad tisckrát a tohle se mi nestalo ještě:D:D mno utěcha je že byli zpuchřelé a čekal sem že se něco posere...mimochodem sháním 1 ventilek na EXIPY:P:P Citovat
Eon Odesláno 12. duben 2013 Odesláno 12. duben 2013 Pokud to byla stará guma, ani se nedivím.. Já takto obul/zničil dvě.. Citovat
Rejty Odesláno 13. duben 2013 Autor Odesláno 13. duben 2013 už mám jiné...Kumho...guma byla stará jak já nevím co :D Citovat
Rejty Odesláno 14. duben 2013 Autor Odesláno 14. duben 2013 Nakonec jsem se rozhodl že uatím budem jezdit na plecháčích..protože hliníkáče nenacpu přes brzdiče:D tak musim vymyslet co s tim:D Citovat
Rejty Odesláno 1. květen 2013 Autor Odesláno 1. květen 2013 Tak hoši..kam idě zitra GTI??? na STK:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Citovat
Rejty Odesláno 1. květen 2013 Autor Odesláno 1. květen 2013 chtěl sem se zeptat..cio pružiny AP sportfarwerke nebo jak se to píše...snížení 40mm:) to by mohlo byt dobre ne? Citovat
kolmi Odesláno 1. květen 2013 Odesláno 1. květen 2013 koukal sem na ruzny recenze,názory a podobně a všude to hodnotili kladně poměr kvalita/cena je suprovej taky sem je už skoro měl koupený Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.