Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Jsi uz druhy:D To je udela vlastni zahrady zahradnika:D mam tam najebane vsecky veci ryce,stromy,kvetinace,plachty a tak:D

  • O 2 týdny později...
Odesláno

tááák dneska hlavná robota za mnů....podlaha z 90% hotova,UMYTO-tímto děkuji Frozzovi,ktery pomáhal dneska,obrousene rezate mista,odrezena odrezovačem a natřeno 2x alkytonem rezava mista jinak zbytek jednůc....pak uz jen sundat zadni nápravu a udelat to pod ni:)

tu fotky

těhlice,brzdiče,a táhlo řízení

247002_1758843133125_1300414492_31622178_4891148_n.jpg

photo.php?pid=31622180&id=1300414492

PŘED

252663_1758845053173_1300414492_31622183_1928267_n.jpg

PO

252242_1758846013197_1300414492_31622186_304511_n.jpg

A TADY Z DRUHE STRANY

248561_1758847133225_1300414492_31622189_1619146_n.jpg

Odesláno

KDYŽTAK SE TO DELA OBRÁCENĚ:D JA SEM TY REZAVY MISTA ODREZIL \"IZOKOREM\" A PAK NATŘEL TAKOVYM BUTYLKAUČUKEM NECO JAKO TO BODY.. A PAK CELOU PODLAHU PŘETŘEL aLKYTONEM....TO NEMUŽE ZREZNOUT ASPON DALSICH 10 LET:D

jinak mně teda dostali zadní nosníky a bodove sváry...na těch je povrchova rez,,nějak to nechápu..jen na svárech a nad výfukem jsou mista rezata jinak podlaha zdravá.........

Odesláno

Body 950 nic moc. já tím mám celej spodek, a podlahu mezi prahama jsem teď (po půl roce) natíral tlumexem protože to body se loupalo. Bylo to jak suchý listí a samo to odpadávalo. Ale třeba v podběhách to drží dobře takže se obávám spíš toho, že jsem koupil nějakou přemrzlou nebo něco takovýho. Holt nákup na internetu no.

Ale přes tohle ti rez nevyleze :-D jedině pokud by to pod tím začlo reznout tak se ti to bude zvedat, ale pořád asi lepší tohle než holej plech.

Odesláno

presne tak...nejlepsi je že mne uplne mrdlo,muzu si dat indainsky jméno: \"Naštěrač\"=> Ten co miluje barvy:D Trubicky brdz dou do béžové,nápravnice béžová a zbytek bežová/červena...:) motor černej.....

Luky,dotaz: kupoval si nové táhla řazení? ja bych potřeboval nové:)

Odesláno

tak další věc co jsem tedka dodelal...počkam až to uschne ahned muzu jít namontovat řízení s nápravnicí na kastli:) užý se těším jak dítě na prázdniny az to budu skládat:) Jinak původně byla žlutá ale to se mi nelíbilo:)

251033_1769074148894_1300414492_31638591_2219953_n.jpg

Odesláno

Chjooo, do takejto prace som sa vzdy chcel pustit (resp. raz som takto dal dokopy LADU 2104 :D ), ale nemohol by som byt bez auta taku dlhu dobu, kazdopadne paradicka, chvalim tvoj pokrok :mrk

Odesláno

diky ,myslim že az dodelam aj lak,bude to petelice:) hlavne musim dorobit aj ty ekskiny zehnat dopredu siroke 7,5\" a vylestit a bude to bomba:) pokrok je veliky...udelal bych to auto aj dřív,ale neměl sem na něj proste půl roku náladu:( dopředu už jen kůpit desky s kotůčema a složim celů přední nápravu a vrhnu se na motor..prozradim že bude celá černý a se sportovníma svodama a novým výfukem.....ale že auto nejezdí mne štve:( docela mi to chybí...vždycky se do něho aspon posadím,abych si oživil ten pocit:)

Odesláno
vždycky se do něho aspon posadím,abych si oživil ten pocit:)

a dela brrrrrm tssss brrrrrrrrrrrrrrrrrm tsss brrrrrrrrm tsss......... :D :D :D

ale ne važne pekna prace ale to ti už nemusim ani psat...a komplet vyfuk budeš niekde objednavať alebo ste sa do toho nakoniec pustili s Yvsem??

Odesláno

mno zkusím svody z 2,2 16V a budu mít dva sredni konce s KATEM a bez kdvuli STK.. mno a bud duplex nebo remus s MUSKETIER koncovkami co sem dneska zehnal♥♥♥

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...