Šalda Odesláno 11. květen 2009 Odesláno 11. květen 2009 Asi jsem našel video kde jsou ukázaný všechny znaky našich mazílků: http://www.tv-en.peugeot.com/ Citovat
Šalda Odesláno 11. květen 2009 Autor Odesláno 11. květen 2009 Je to 4 video z leva a je tam toho docela dost na zkouknutí Přesunuto, původně V Novinkách. Vkládej temata tam kam patří, díky. RH [upravil dne 11/5/09 Radek Hurvajz] [upravil dne 11/5/09 4000006] Citovat
Pe.Tr Odesláno 11. květen 2009 Odesláno 11. květen 2009 muzu ti prodat lajnu znaku komplet na skl. podstavci , stoji 29tisic , je to z peugeot butik Citovat
Šalda Odesláno 11. květen 2009 Autor Odesláno 11. květen 2009 Původně zaslal: Pe.Tr muzu ti prodat lajnu znaku komplet na skl. podstavci , stoji 29tisic , je to z peugeot butik Ty jooo,tak to musí být nádhernýkdybych měl zbytečných 29 000.- tak bych to koupil hned:D Nemáš aspoň nějaký fotky?? Citovat
volvik Odesláno 11. květen 2009 Odesláno 11. květen 2009 sakra to jsem ani nevedel ze jich tolik bylo jinak je to parada a tech 29 tisic bych dal kdybych mel nemam na novou spojku natoz na znaky Citovat
Šalda Odesláno 11. květen 2009 Autor Odesláno 11. květen 2009 Původně zaslal: volvik sakra to jsem ani nevedel ze jich tolik bylo jinak je to parada a tech 29 tisic bych dal kdybych mel nemam na novou spojku natoz na znaky tak to jsme na tom stejně :-) Citovat
dolly1010 Odesláno 11. květen 2009 Odesláno 11. květen 2009 Kdybyste to tam náhodou nemohli najít (musí se trošku zaklikat), tak tady je to video na YouTube: PS.: Škoda že mám ten druhej znak od konce PPS.: 1926-1930 , 1934-1959 (první a čtvrtej) , Citovat
Chepp Odesláno 11. květen 2009 Odesláno 11. květen 2009 lidi tak na auto bych si dal urcite ten znak z roku 1926-1930... ten nema chybu... kdyby byl k sehnani tak si ho tam hned dal... Citovat
jarajarda Odesláno 11. květen 2009 Odesláno 11. květen 2009 Původně zaslal: Pe.Tr muzu ti prodat lajnu znaku komplet na skl. podstavci , stoji 29tisic , je to z peugeot butik Dám ten tisíc...to jo, ale 29 :D:D:D:D:D:D Citovat
Jenda 309 Odesláno 11. květen 2009 Odesláno 11. květen 2009 No některý znaky vypadají jak českej lev. Lajna znaků za 29 tisíc Citovat
BV406 Odesláno 12. květen 2009 Odesláno 12. květen 2009 o vikendu jsem byl v muzeu v sochaux a ty znaky jsem videl in natura, uzasne..... Citovat
Šalda Odesláno 12. květen 2009 Autor Odesláno 12. květen 2009 Původně zaslal: BV406 o vikendu jsem byl v muzeu v sochaux a ty znaky jsem videl in natura, uzasne..... jaký to tam bylo?? a kolik vyšla cesta?? a dej nějaký fotky;) Jak já ti závidím:D Citovat
BV406 Odesláno 12. květen 2009 Odesláno 12. květen 2009 jj, musim info zpracovat, fotky a informace dam pak tady.... zde nejak neni cas, ale do konce tydne bych to snad mel stihnout... Citovat
KoudaK Odesláno 14. květen 2009 Odesláno 14. květen 2009 Jo taky jsem dnes cestou z hostince byl napaden smečkou lvů.. Foto mobilem.. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.