Bern4u Odesláno 2. květen 2009 Odesláno 2. květen 2009 Ahoj, koupil jsem kola (bylo tam psáno, že jsou na 206...) a mají ET10, vzadu dobrý, ale vpředu tak o 1cm vyčuhujou ven. Dají se u 206 1.6i povytáhnout blatníky? Díky. Citovat
Rejty Odesláno 2. květen 2009 Odesláno 2. květen 2009 Původně zaslal: Bern4u Ahoj, koupil jsem kola (bylo tam psáno, že jsou na 206...) a mají ET10, vzadu dobrý, ale vpředu tak o 1cm vyčuhujou ven. Dají se u 206 1.6i povytáhnout blatníky? Díky. ty máš XS blatniky ve predu??to sou ty\\ siroke.... Citovat
Bern4u Odesláno 2. květen 2009 Autor Odesláno 2. květen 2009 Tak nějak mi došlo, že to je nesmysl. To mě teda štve... Citovat
Rejty Odesláno 2. květen 2009 Odesláno 2. květen 2009 hele,z tohohle to moc nepoznam,ale tipujutona uzke blatniky...ja mam na svoji GTI blatniky a naraznik XS...vetsi usmev a siroke blatniky......to by ti myslim nelezli ven:) podivej se sem...mas stejny naraznik a blatniky?????tyhle sou takove vyboulene... Citovat
Bern4u Odesláno 2. květen 2009 Autor Odesláno 2. květen 2009 A to by šlo eventuelně vyměnit? Úzký blatníky za XS? Citovat
Rejty Odesláno 2. květen 2009 Odesláno 2. květen 2009 samozřejmě že to jde.....všechnoi jde...tady mas icq moje,,napis...sem tu jeste pul hodky tak poradim:) 395594990 Citovat
L.I.P.O.8 Odesláno 3. květen 2009 Odesláno 3. květen 2009 V tom vytažení taky moc problém nevidím.Stačí pozjišťovat kde to dělají a za kolik a je to v pohodě [upravil dne 3/5/09 L.I.P.O.8] Citovat
Bern4u Odesláno 6. květen 2009 Autor Odesláno 6. květen 2009 Tak už je to jedno, v úterý jsem to rozmlátil včetně kol. Utržená přední náprava, teď mě pustili z nemocnice. Nevim kde mám auto, ani jestli to půjde opravit. Šlo to bokem přímo na kolo, to je vytočený do opačnýho směru než to druhý, nikde jinde nic vidět neni, z motoru se kouřilo (zřejmě klima). [upravil dne 6.5.2009 Bern4u] [upravil dne 6.5.2009 Bern4u] Citovat
Kajo Odesláno 6. květen 2009 Odesláno 6. květen 2009 Původně zaslal: Bern4u Tak už je to jedno, v úterý jsem to rozmlátil včetně kol. Utržená přední náprava, teď mě pustili z nemocnice. Nevim kde mám auto, ani jestli to půjde opravit. Šlo to bokem přímo na kolo, to je vytočený do opačnýho směru než to druhý, nikde jinde nic vidět neni, z motoru se kouřilo (zřejmě klima). [upravil dne 6.5.2009 Bern4u] [upravil dne 6.5.2009 Bern4u] no tak este ze si zivy - to je hlavne! Citovat
L.I.P.O.8 Odesláno 7. květen 2009 Odesláno 7. květen 2009 No ty vole tak tím se to vyřešilo.Hlavně zdraví Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.