Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Tak dnes jsem trošku závodil s bílou 406kou, nechtěl mi uhnout do pomalého pruhu, tak jsem ho pomalým předjel měl na zadním skle velkou samolepku P-C clubu na kufru malou, a podložku pod značku měl taky naši... Měl zlínskou značku, nevíte o někom takovém?

Odesláno

ahoj, sice nevím, kdo to byl, ale tím, žes ho předjel zprava, bych se moc nechubil, radši bych vydržel...nikdy nevíš, co se může stát...

Tak a teď dosti moralizování a vem to z druhé strany. Třeba poznal on Tebe a nechtěl tě pustit :D

Odesláno
Původně zaslal: Lentilka

Tak dnes jsem trošku závodil s bílou 406kou, nechtěl mi uhnout do pomalého pruhu, tak jsem ho pomalým předjel měl na zadním skle velkou samolepku P-C clubu na kufru malou, a podložku pod značku měl taky naši... Měl zlínskou značku, nevíte o někom takovém?

ten sa asi neprizna, ked ho 106 obehla :D :D :D

Odesláno

tak zrovna dneska jsem při návratu domů zahlíd, jak na odtahovce vezou bílou 406ku (nový model podle zadku) a přes zadní sklo velká nálepka P-C..tipoval bych, že teď bude stát u Fajta v servisu, jelo to tím směrem:myslim

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...