Lentilka Odesláno 21. duben 2009 Odesláno 21. duben 2009 Tak dnes jsem trošku závodil s bílou 406kou, nechtěl mi uhnout do pomalého pruhu, tak jsem ho pomalým předjel měl na zadním skle velkou samolepku P-C clubu na kufru malou, a podložku pod značku měl taky naši... Měl zlínskou značku, nevíte o někom takovém? Citovat
punkac Odesláno 22. duben 2009 Odesláno 22. duben 2009 ahoj, sice nevím, kdo to byl, ale tím, žes ho předjel zprava, bych se moc nechubil, radši bych vydržel...nikdy nevíš, co se může stát... Tak a teď dosti moralizování a vem to z druhé strany. Třeba poznal on Tebe a nechtěl tě pustit Citovat
Stifler Odesláno 22. duben 2009 Odesláno 22. duben 2009 ještě bys mohl upřesnit, jestli to byla 406ka old model nebo new, moc bílých 406ek tu neni, tak by se dal okruh zúžit. Citovat
Lentilka Odesláno 22. duben 2009 Autor Odesláno 22. duben 2009 tak když v tom kopci nikde nic nejelo... no a nevím jestli mě poznal, ani neblikl nic spíš si myslel že mi ujede... jestli to byl starej nebo novej to nevím:( Citovat
BoneDaddy Odesláno 22. duben 2009 Odesláno 22. duben 2009 Původně zaslal: Lentilka jestli to byl starej nebo novej to nevím:( A to, že měl podložku pod SPZ P-C si poznal ale model ne? Citovat
ujomarian Odesláno 23. duben 2009 Odesláno 23. duben 2009 Původně zaslal: Lentilka Tak dnes jsem trošku závodil s bílou 406kou, nechtěl mi uhnout do pomalého pruhu, tak jsem ho pomalým předjel měl na zadním skle velkou samolepku P-C clubu na kufru malou, a podložku pod značku měl taky naši... Měl zlínskou značku, nevíte o někom takovém? ten sa asi neprizna, ked ho 106 obehla :D Citovat
Tommy306 Odesláno 23. duben 2009 Odesláno 23. duben 2009 tak zrovna dneska jsem při návratu domů zahlíd, jak na odtahovce vezou bílou 406ku (nový model podle zadku) a přes zadní sklo velká nálepka P-C..tipoval bych, že teď bude stát u Fajta v servisu, jelo to tím směrem:myslim Citovat
kobr Odesláno 23. duben 2009 Odesláno 23. duben 2009 Proto ho ta 106 předjela, už nemoh, jel do servisu:D Citovat
s1600 Odesláno 23. duben 2009 Odesláno 23. duben 2009 nemyslim,ze by se ta 406 mohla rovnat s S16:P Citovat
kobr Odesláno 23. duben 2009 Odesláno 23. duben 2009 Původně zaslal: s1600 nemyslim,ze by se ta 406 mohla rovnat s S16:P Už mlčím:D:papa Citovat
s1600 Odesláno 23. duben 2009 Odesláno 23. duben 2009 Původně zaslal: kobr Původně zaslal: s1600 nemyslim,ze by se ta 406 mohla rovnat s S16:P Už mlčím:D:papa joke:super Citovat
Lentilka Odesláno 23. duben 2009 Autor Odesláno 23. duben 2009 asi se u Fajta zastavím:D ale jelo mu to celkem pěkně... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.