igor.sk Odesláno 2. duben 2009 Odesláno 2. duben 2009 Ide to meniť na týchto HDIčkach? Skúšal som všeličo, pustiť pred koncom odpočítavania aj sekundu, potom 2 aj 3, nič. Išiel som z vyťiahnutého klúča, aj z polohy 1, keď je displej vypnutý ale keď to pustím , okamžite to skočí na celkové Km. Mám tam 20K a keďže jazdím okolo komína chcem tam mať 15K. Teraz som menil olej, poradí niekto? Alebo skúsiť :bacha :bacha [upravil dne 2/4/09 igor.sk] Citovat
BoneDaddy Odesláno 2. duben 2009 Odesláno 2. duben 2009 Něco málo TADY. Nejsem si jist kolik intervalů ale jde nastavit. Nebo po kolika jsou. Citovat
igor.sk Odesláno 2. duben 2009 Autor Odesláno 2. duben 2009 To som mal prečítané aj s olejovými prstami, aj 407, 306. Či to pustím pri 8, 5, 1 vždy mi to skočí do celkových Km a nie do servisných Km. Nedá sa s tým pohnúť aj keď tam svieti =0 Pritom servisný manuál vraví niečo iné. Aj keď nemám manuál s plochými páčkami - rádio a tempomat. Citovat
Georginho_cz406 Odesláno 3. duben 2009 Odesláno 3. duben 2009 A jen co vím, jelikož jsem pár přístrojovek vystřídal, se liší počet nastavení km kolik jde nastavit i u stejně označených přístrojovek. První mi šla pouze na 30000 km, druhá na 10,15,30, třetí na 15, 20, 30. Takže nevím. Citovat
escorpion Odesláno 3. duben 2009 Odesláno 3. duben 2009 Mne to tiez nejde nastavit inak ako na 20 tis km. Mam tiez MUX packy a r.v 2002. Nejak to neriesim. Jednuducho sledujem jak mi to odpocitava a menim olej pri 5.000 km do servisnej prehliadky, teda po odjazdeni 15 tis km. Citovat
igor.sk Odesláno 3. duben 2009 Autor Odesláno 3. duben 2009 Viem že tam bola menená prístrojovka ešte v záruke. ale to je jediný záznam. holanďan to servisoval niekde mimo PEU servisu. pokiaľ ma neklamali. Citovat
Georginho_cz406 Odesláno 6. duben 2009 Odesláno 6. duben 2009 Z toho bych si nic nedělal...asi existuje prostě víc verzí... Citovat
majo30 Odesláno 6. duben 2009 Odesláno 6. duben 2009 Menil som olej pred 2 tyzdnami, tiez som sa hral s tym nastavenim, ale interval mam iba jeden a to 20000km.Alebo sa to da uplne vypnut. Citovat
igor.sk Odesláno 7. duben 2009 Autor Odesláno 7. duben 2009 Tak to začína byť zaujmavé. Nenakliká niekto cez to tlačítko aj stav tacho? To sa Ti dalo keď si to stlačil počas odpočítavania? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.