Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

hoj chci se jen optat ktery tlumice by byli na zadni napravu na 406 ku esli plynovy, kapalinovy, ci plynokapalinovy:)

změněno - dodržuj pravidla fóra!

4. Přemýšlejte při psaní dotazu. Volte výstižný nadpis (nadpis \"Chladič\" nikomu moc neřekne) a problém popište co nejpodrobněji.

Béďa

[upravil dne 26/3/2009 Béďa]

Odesláno
Původně zaslal: agresssor

hoj chci se jen optat ktery tlumice by byli na zadni napravu na 406 ku esli plynovy, kapalinovy, ci plynokapalinovy:)

změněno - dodržuj pravidla fóra!

4. Přemýšlejte při psaní dotazu. Volte výstižný nadpis (nadpis \"Chladič\" nikomu moc neřekne) a problém popište co nejpodrobněji.

Béďa

[upravil dne 26/3/2009 Béďa]

ahoj v tomhle se moc nevyznam a taky potrebuju vymenit tlumice.. Slysel sem ze Monroe stoji za prd treba od mechaniků. Ale fakt jinak nevim. Nicmene ja budu davat weitec podvozek se snizenim 40/40 komplet tlumice i s pruzinama..

Odesláno
Původně zaslal: Michal.B

Je nějaky rozdil v tuhosti,že se pak to auto jinak chova? Chtěl bych aby to dobře sedělo a taky aby tam zustal Francouzkej luxus

myslím,že ta poslední věta je vždycky kompromis...buď-anebo

  • O 2 týdny později...
Guest Scratch
Odesláno
Původně zaslal: stalmik

Původně zaslal: agresssor

hoj chci se jen optat ktery tlumice by byli na zadni napravu na 406 ku esli plynovy, kapalinovy, ci plynokapalinovy:)

změněno - dodržuj pravidla fóra!

4. Přemýšlejte při psaní dotazu. Volte výstižný nadpis (nadpis \"Chladič\" nikomu moc neřekne) a problém popište co nejpodrobněji.

Béďa

[upravil dne 26/3/2009 Béďa]

ahoj v tomhle se moc nevyznam a taky potrebuju vymenit tlumice.. Slysel sem ze Monroe stoji za prd treba od mechaniků. Ale fakt jinak nevim. Nicmene ja budu davat weitec podvozek se snizenim 40/40 komplet tlumice i s pruzinama..

na kolik te vyjde komplet podvozek? Radsi posli pres U2U, moc se tu ted nevyskytuju, diky

Odesláno

Nechcem tu zbytocne otravovat, ale asi sa ma vymena tlmicom tento rok tiez dotkne (alebo teda hlavne mojej penazenky :D) Preto by ma zaujimalo, ze kde by som sa o tejto tematike dozvedel nieco viac (hlavne rozdiel medzi kapalinou a plynom...) A pripadne aj nieco k pruzinam, lebo tie moje hlavne v zadu mi pripadaju trochen uz vysilene. Znizovat auto nejak nechcem hlavne koli snehu a niektorym tankodromom u nas, ale trosku tuhsipodvozok by asi neuskodil...

Odesláno
Původně zaslal: El-Chio

Nechcem tu zbytocne otravovat, ale asi sa ma vymena tlmicom tento rok tiez dotkne (alebo teda hlavne mojej penazenky :D) Preto by ma zaujimalo, ze kde by som sa o tejto tematike dozvedel nieco viac (hlavne rozdiel medzi kapalinou a plynom...) A pripadne aj nieco k pruzinam, lebo tie moje hlavne v zadu mi pripadaju trochen uz vysilene. Znizovat auto nejak nechcem hlavne koli snehu a niektorym tankodromom u nas, ale trosku tuhsipodvozok by asi neuskodil...

Ja to beru tak ze nez davat o par tisic min to si radsi priplatim za sportovni problem je ze na WV atd se da sehnat za 6500-8000Kč podle kvality ale na 406 je jenom snad Weitec nejlevnejsi a toje 13000Kč

  • O 5 měsíců později...
Odesláno

hmmm uz je to lepsie,ale jednu veec nechapem.ale asi to je blbost!! som nasiel foto toho nastavitelneho podvozku ale ako sa to vlastne zdvyha a znizuje?? vsak tam nejdu ziadne kabliky :) ci na ako principe to funguje???

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...