sekaj Odesláno 24. únor 2009 Odesláno 24. únor 2009 Tak jsem brouzdal po netu a narazil jsem na toto (doufam ze to tady nebylo) http://www.vltava2000.cz/gsm-caraudio/GoodsDetail.asp?strGoodsID=80334 Zajímaví tip pro ty co mají Parkovací kameru s monitorem. Luksusní vecicka. Citovat
Pe.Tr Odesláno 24. únor 2009 Odesláno 24. únor 2009 Původně zaslal: sekaj Tak jsem brouzdal po netu a narazil jsem na toto (doufam ze to tady nebylo) http://www.vltava2000.cz/gsm-caraudio/GoodsDetail.asp?strGoodsID=80334 Zajímaví tip pro ty co mají Parkovací kameru s monitorem. Luksusní vecicka. za ty penize to je vysměch , kamera s metráží vyjde max na 2litry a poslouží stejně. Citovat
barenst Odesláno 1. březen 2009 Odesláno 1. březen 2009 Kamera s metrazi je co ? Jinak je to pekna vec a ta cena me neprijde zase tak silena , sporovnanim s originalnimy park kamerami od vyrobce . Ted jsme mel moznost to vyzkouset na Toyote V8 a muzu rict dobra vec . Citovat
Mildík Odesláno 24. srpen 2009 Odesláno 24. srpen 2009 já viděl i navigace, do kterejch jde zapojit kamera Citovat
fdriver Odesláno 16. listopad 2009 Odesláno 16. listopad 2009 Původně zaslal: sekaj Tak jsem brouzdal po netu a narazil jsem na toto (doufam ze to tady nebylo) http://www.vltava2000.cz/gsm-caraudio/GoodsDetail.asp?strGoodsID=80334 Zajímaví tip pro ty co mají Parkovací kameru s monitorem. Luksusní vecicka. Nekupoval si to nahodou? Chystam sa montovat cuvaciu kameru do 406tky break, a celkom sa mi to paci.... Btw. Ma niekto link na tu kameru s metrazou ? Citovat
dolly1010 Odesláno 16. listopad 2009 Odesláno 16. listopad 2009 Tohle vypadá zajímavě http://www.levnealarmy.cz/eshop/tempomaty/podtlakovy-tempomat-ap-300.html Ovšem ne za tu cenu [upravil dne 16.11. 09 dolly1010] Citovat
Pe.Tr Odesláno 16. listopad 2009 Odesláno 16. listopad 2009 dolly ,mam ho plus packu a luxus . Citovat
dolly1010 Odesláno 16. listopad 2009 Odesláno 16. listopad 2009 Někde tady byl popis montáže, ale nemůžu to najít A jak to je s potřebou. Teď jsem čet na tn.cz že to zvyšuje spotřebu (ale těmhle bych zrovna moc nevěřil. To by mi pak mohla klidně kliková hřídel prolítnout ojnicemi ) Citovat
Pe.Tr Odesláno 16. listopad 2009 Odesláno 16. listopad 2009 spotřeba šla ukrutne dolu , oproti oem tempomatu je tam luxusni funkce double memory kdy si ulozis dve rychlosti a rj si je pamatuje i poopakovanych startech. takže pod jednim tlacitkem mam ulozenou 50 a pod druhym90 . jinak se svoji 406 jezdim za 7,5 a to nemam styl duchodce Citovat
dolly1010 Odesláno 16. listopad 2009 Odesláno 16. listopad 2009 hmm To zní velice zajímavě Jenže nejsou prachy...prachy vlastně jsou, ale i tak to je dost drahý :-| Citovat
Péťa Odesláno 16. listopad 2009 Odesláno 16. listopad 2009 7,5 litrů??? To zní zajímavě. To dělá úsporu tak 1,5l/100km, takže cca 30,--Kč na 100km (jezdím na LPG). Po cca 17.000 km by to bylo zaplacené, u benzínu to je ještě po cca 12.000 km. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.