katro Odesláno 9. únor 2009 Autor Odesláno 9. únor 2009 Ti poviem ze to bolo este horsie ako ho.... No trocha ma potrapila ta plastova skrutka ta obruc co drzi vnutri v nadrzi nadobku v ktorej je sitko. Nesla povolit. Ale okrem toho pohodicka. Som sa bal ze to bude horsie nieco. Odporucam preventivne precistit clovek nikdy nevie co tam je. Ja som tam mal ako aj vidno na fotke sitka dokonca nejake plastove struzliny! Co tam majitel predomnou lieval za bordel fakt neviem. A vlete urcite idem tu naftu vytahat nejakou hadicou alebo ako az do dna! Citovat
marko306 Odesláno 9. únor 2009 Odesláno 9. únor 2009 no, cez vikend to asi rozoberem a dam vedet co tam budem mat. Tu ostruzlinu tam je vidiet. Od kade si kupil to auto? Citovat
katro Odesláno 9. únor 2009 Autor Odesláno 9. únor 2009 z bazaru ale je z nemecka kym bolo v bazare malo nemecke znacky. A predtym bolo v taliansku lebo malo nalepku I. Citovat
marko306 Odesláno 10. únor 2009 Odesláno 10. únor 2009 ja som takto tiez kupil auto v nemecku a pri upratovani som nasiel taliansku servisnu knizku. Citovat
katro Odesláno 10. únor 2009 Autor Odesláno 10. únor 2009 tak sme na tom rovnako.. aj ja mam taliansku Citovat
marko306 Odesláno 10. únor 2009 Odesláno 10. únor 2009 no a ako zatial? Zdochyna stale, ci uz prestalo? Citovat
katro Odesláno 10. únor 2009 Autor Odesláno 10. únor 2009 uz ide jedna basen... uz ani bublinky nejdu vobec ani nesklbe... tak dufam ze to nezakriknem ale dnes cca 15km a nic a ty si kukal do nadrze co tam mas? by ma zaujimalo ci maju aj ostatny bordel alebo cisto. Citovat
marko306 Odesláno 10. únor 2009 Odesláno 10. únor 2009 este ne, nebolo kedy. A cil tu snezi jak naslahane. Ale ako bude pekne tak uz idem nato. Alebo cez vikend podem strycovi do garaze a kunem a dam vedet. Citovat
marko306 Odesláno 11. únor 2009 Odesláno 11. únor 2009 no katro bol som na tom lepsie o nieco ako ty:D ale fakt len malo. Toto bolo ako rozleptana guma alebo co [upravil dne 11/2/09 marko306] Citovat
marko306 Odesláno 11. únor 2009 Odesláno 11. únor 2009 neni to moc kvalitne foto ale aspon je.:aut [upravil dne 11/2/09 marko306] Citovat
marko306 Odesláno 11. únor 2009 Odesláno 11. únor 2009 pastorek:D uz som sa to naucil. Teraz som to trochu zmensil. Skusam skusam [upravil dne 11/2/09 marko306] Citovat
katro Odesláno 11. únor 2009 Autor Odesláno 11. únor 2009 Takze si to vycistil v spravnom case. Zasvinene ale este to nerobilo problemy [upravil dne 11.2.2009 katro] Citovat
marko306 Odesláno 11. únor 2009 Odesláno 11. únor 2009 este nerobilo veru. Keby to ty necistis alebo nenacnes tuto temu tak by som ani do toho nerypal. Ani som netusil ze tam nejake sitko je:D a prah som tam mal aj ja ale len taky povrchovi. Svietil som aj do nadrze de sa dalo a ta vypadala byt cista Citovat
katro Odesláno 11. únor 2009 Autor Odesláno 11. únor 2009 ja som tam tiez trocha posvietil ale len modrou klucenkou co mam na klucoch a nevidel som tam ani ja nejaky bordel az na par spiniek. Asi to vsetko cuca do tej nadrzky so sitkom a tam sa to nazbiera. A ozaj ty mas tiez plavak aj toto sitko v jednom? Lebo pod sedackou je este jedna ta diera do nadrze ale v tej nic nieje. Citovat
bombarderik Odesláno 12. únor 2009 Odesláno 12. únor 2009 Tak ludokovia to je riadny bordel na tych sitkach. Mam sice benzin ale asi to kuknem aj ja som zvedavi Podla mna to dlho dlho ties nikdo necistil. Citovat
marko306 Odesláno 12. únor 2009 Odesláno 12. únor 2009 katro: hej mam v to aj ja v kope. Druha diera je pozostatok z old 306 alebo predpriprava anglicanov. Mozno. Naprv som pozeral ze de to sitko je a potom kukam ze zospodu tej nadobky presvita flak tak som to rozobral a tam to bolo. Bombarderik: posli foto ked to rozoberes. Ale pozeram ze ty mas old 306. Ty to budes mat asi zvlast na jednej strane palivomer a na druhej sitko. [upravil dne 12/2/09 marko306] Citovat
bombarderik Odesláno 12. únor 2009 Odesláno 12. únor 2009 Je to mozne pozrem to a hodim foto. Citovat
AnotherOne Odesláno 12. únor 2009 Odesláno 12. únor 2009 Tfuj to čo za sajrajt lejete do tých áut:myslim:blicismajlik Citovat
marko306 Odesláno 12. únor 2009 Odesláno 12. únor 2009 Původně zaslal: AnotherOne Tfuj to čo za sajrajt lejete do tých áut:myslim:blicismajlik ale na to tie sitka a filtre su tam. A zadalsie my sme tie auta nekupovali nove. Moje malo 179tis (mozno) a na tie km som to nemal zle. Ktovie co tam liali majitelia pred nami. A keby je vsade 100% palivo tak ti filtre by tam neboli. A nikde nemas zarucene ze je to palivo 100%. Mozno to mas aj ty. Rozober a uviddis Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.