ChouLu Odesláno 18. leden 2013 Odesláno 18. leden 2013 Je tu někdo? JJá prochrápal celej večer a teď nemůžu spát Citovat
vendelinek Odesláno 18. leden 2013 Odesláno 18. leden 2013 jj,mam ranni,jeste jdu zitra,ted uz musim jit prohrnout a a padit makat Citovat
Gabriel 307 Odesláno 18. leden 2013 Odesláno 18. leden 2013 Jaký musíte mít Rz? my nemáme Rz-Výška nerovností profilu určená z 10-ti bodů,ale Ry=Největší výška profilu záleží jak u čeho,podle toho jaký profil-trubka se vyrábí a zda se dělá 1. nebo 2. výroba z formy třeba dnes když jedeme 1. výrobu tam máme maximum 8μm [upravil dne 18/1/13 04:35 od Gabriel 307] Citovat
punkac Odesláno 18. leden 2013 Odesláno 18. leden 2013 my máme Rz a to musí být menší než 6.3micro m A to je to blbá trubka na vejfuk Citovat
punkac Odesláno 18. leden 2013 Odesláno 18. leden 2013 Dal jsem si po dlouhý době Pulp fiction, vzápětí Reservoir Dogs, pak Poslední pokoj z Four Rooms a teď se uklidňuji Němým Bobšem ze stáje Cimrman Citovat
lukaro Odesláno 18. leden 2013 Odesláno 18. leden 2013 už ne, boží dílo dokonáno :D a hurá spát... Citovat
punkac Odesláno 18. leden 2013 Odesláno 18. leden 2013 ty seš teda rychlej.... prej boží dílo.... Citovat
lukaro Odesláno 19. leden 2013 Odesláno 19. leden 2013 muž s tím může stvořit život a mrhá tím..... co na to říct... jsem tu šel jen pozdravit a jdu spát ráno jedu na závody, to bude.. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.