Gabriel 307 Odesláno 4. listopad 2012 Odesláno 4. listopad 2012 lékařské tajemství... vendelinek: karbanátky a pak jogurt? to bych se pak po.... Citovat
xpetrix Odesláno 4. listopad 2012 Odesláno 4. listopad 2012 Tak samozrejme,ze nemozem vsetko verejne na sklo pisat Citovat
Gabriel 307 Odesláno 4. listopad 2012 Odesláno 4. listopad 2012 ja som mal včera 24h a to už som mal krízu jak \"prase\" bol som rád že som zaľahol do postele xpetrix :ale ty si možeš trochu pospať(ale musíš byť v práci) edit: to je jasné [upravil dne 4/11/12 03:41 od Gabriel 307] Citovat
xpetrix Odesláno 4. listopad 2012 Odesláno 4. listopad 2012 Tak,tak.Byt tu musim,ci je praca alebo nie.To nikto nevie,ci bude klud alebo celu noc perno.A aj tak 24 hodin zaplatenych nie je,lebo musime predsa fiktivne dodrziavat zakonnik prace.Aspo na papieri. Citovat
vendelinek Odesláno 4. listopad 2012 Odesláno 4. listopad 2012 lékařské tajemství... vendelinek: karbanátky a pak jogurt? to bych se pak po.... jj,jde jen o zvyk,neboj kalamita nebude:D už mám tělo pomalu navyknutý,mám dia problem a musim jíst často a po malejch dávkách,třeba 7x za den a ten jogurt je jako zákusek,jako pro někoho pivečko po dobrym jídle:) a kor když mám chutě a snim něco hodně dobrýho,jako že to už vubec nesmim,tak to musim zazdít alespoň jogurtíkem:) Citovat
xpetrix Odesláno 4. listopad 2012 Odesláno 4. listopad 2012 Tak hotovo a idem este chvilu pochrapat,ak uz daju pokoj. Citovat
Gabriel 307 Odesláno 4. listopad 2012 Odesláno 4. listopad 2012 karbanátek by mi teď taky nevadil klidně i bůček edit: jdu si udělat svačinu když se bavíme o jídle(všechno jsem sežral tak to jistí čínska polívka) [upravil dne 4/11/12 03:50 od Gabriel 307] Citovat
xpetrix Odesláno 4. listopad 2012 Odesláno 4. listopad 2012 Mam pri sebe Margot Artemis,ci parenicu,ale odolam [upravil dne 4/11/12 03:51 od xpetrix] Citovat
vendelinek Odesláno 4. listopad 2012 Odesláno 4. listopad 2012 o bůčku a pěkně vypečenym si můžu jen poslední dobou jen a jen nechat zdát,ten jsem měl nejradši,a ještě čerstvym teplym a voňavym,ježiš,já dostavám zase hlad,radši pujdu honem do postele:D Citovat
vendelinek Odesláno 4. listopad 2012 Odesláno 4. listopad 2012 to jistí čínska polívka [upravil dne 4/11/12 03:50 od Gabriel 307] doma jim řikáme ťovgovky a musim říct,že poslední dobou dělaji docela dobrý,ne že bych je jedl každej den ale občas si dám a rád a taky si je nosim sem tam někdy do práce na svačnu Citovat
Gabriel 307 Odesláno 4. listopad 2012 Odesláno 4. listopad 2012 ja teď testuji všechny možné druhy+jsem minule koupil nějaké nudle v Albertu a ty byly fakt až tam zajedu hned si koupím do zásoby Citovat
vendelinek Odesláno 4. listopad 2012 Odesláno 4. listopad 2012 nic,už to prodlužuju dost dlouho,na to že jsem byl vyvenčit hada,jdu spinkat dobrou Citovat
Gabriel 307 Odesláno 4. listopad 2012 Odesláno 4. listopad 2012 tak za chvíli mi to končí,hurá do postele Citovat
Laďa Odesláno 4. listopad 2012 Odesláno 4. listopad 2012 No to je pěkné. Vy jdete domů a ja jsem začal pracovat. Citovat
Gabriel 307 Odesláno 4. listopad 2012 Odesláno 4. listopad 2012 :D:D tobě to taky skončí EDIT: ja už jsem doma [upravil dne 4/11/12 06:59 od Gabriel 307] Citovat
xpetrix Odesláno 4. listopad 2012 Odesláno 4. listopad 2012 No to je pěkné. Vy jdete domů a ja jsem začal pracovat. 24-ka je predsa dost Vsetko som uz prave dospal a rano zase do prace. [upravil dne 4/11/12 12:22 od xpetrix] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.