Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

ježíš lidi,jsem slaměnej vdovec a teď bych zrovna dělal takovejch věcí!

Třeba boural zeď,jelikož předělávám pokoj. jenře už je noční klid :D

Takže maximálně poslouchám KABÁTY trošku potichu :D

Odesláno

noťas není,ale musím muziku stišit. Dvojdomek a navíc sousedka prý bude každým dnem rodit. To bude zase opice :D:blicismajlik . :D

V paneláku bych si to nedovolil. Jo holt sem se uměl přiženit :D

[upravil dne 5/7/12 02:26 od adraj]

Odesláno

jeste 3 hodky tady vydrzet a tradá domu do hajan ,tak to tady pohlidejte,musim jeste chvilku makat :) ten mobil v internetu je super,jen mit vic času......

[upravil dne 5.7.2012 02:53 od vendelinek]

[upravil dne 5.7.2012 02:54 od vendelinek]

Odesláno

taky mám ty 4 dny volna a nevytahuju se s tím,kdyby si byl z Prahy ,tak Ti řeknu ať mi jdeš pomoc. Každá ruka dobrá

[upravil dne 5/7/12 03:04 od adraj]

Odesláno

rád se s Tebou a manželkou uvidíme, jestli nám to vyjde na slovenský sraz. Byli jste super rodina. A pokec byl taky úžasný. Jen musím přemluvim Family aby semnou jela.

Odesláno

tak na 90% ne bohužel jedeme na východ do Sniny a pro změnu můj brácha má zrovna volno když jsou Piešťany.A to jsem to měl hezky naplánovaný a myslel jsem že manželka bude ráda a ono ji měsíc a půl s rodinou nestačil a chce zase domů

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...