adraj Odesláno 4. červenec 2012 Odesláno 4. červenec 2012 já nemakám,ale piju. Tak a kdo to má lepší Citovat
davidekcz Odesláno 4. červenec 2012 Odesláno 4. červenec 2012 nazdarek, taky se hlasim za pracujici akorat se strasne nudim :bojim Citovat
adraj Odesláno 5. červenec 2012 Odesláno 5. červenec 2012 ježíš lidi,jsem slaměnej vdovec a teď bych zrovna dělal takovejch věcí! Třeba boural zeď,jelikož předělávám pokoj. jenře už je noční klid Takže maximálně poslouchám KABÁTY trošku potichu Citovat
KingSpade Odesláno 5. červenec 2012 Odesláno 5. červenec 2012 adraj: ty joo..to máš internet zavedený i v šatní skříni jo?...celkem nepraktické..ale jestli máš noťas tak se to dá chápat Citovat
adraj Odesláno 5. červenec 2012 Odesláno 5. červenec 2012 noťas není,ale musím muziku stišit. Dvojdomek a navíc sousedka prý bude každým dnem rodit. To bude zase opice :blicismajlik . V paneláku bych si to nedovolil. Jo holt sem se uměl přiženit [upravil dne 5/7/12 02:26 od adraj] Citovat
vendelinek Odesláno 5. červenec 2012 Odesláno 5. červenec 2012 jeste 3 hodky tady vydrzet a tradá domu do hajan ,tak to tady pohlidejte,musim jeste chvilku makat ten mobil v internetu je super,jen mit vic času...... [upravil dne 5.7.2012 02:53 od vendelinek] [upravil dne 5.7.2012 02:54 od vendelinek] Citovat
davidekcz Odesláno 5. červenec 2012 Odesláno 5. červenec 2012 Neprahanej to s tou praci, ja dneska nemam opravdu doceho pichnout, no do 6 hodin to tady nejak prozevlim Citovat
adraj Odesláno 5. červenec 2012 Odesláno 5. červenec 2012 taky mám ty 4 dny volna a nevytahuju se s tím,kdyby si byl z Prahy ,tak Ti řeknu ať mi jdeš pomoc. Každá ruka dobrá [upravil dne 5/7/12 03:04 od adraj] Citovat
vendelinek Odesláno 5. červenec 2012 Odesláno 5. červenec 2012 ja a vytahovat se,bych si v životě nedovolil,jen konstatuju,že mam taky konečně volno a s tramvaji nejezdim Citovat
adraj Odesláno 5. červenec 2012 Odesláno 5. červenec 2012 každý volno je paráda. tramvaj je až do pondělka pro mě tabu. jinak jsi mě pobavil:D:D:D:papa Citovat
Gabriel 307 Odesláno 5. červenec 2012 Odesláno 5. červenec 2012 zdar kluci:papa ja makam jak barevný Citovat
adraj Odesláno 5. červenec 2012 Odesláno 5. červenec 2012 jdu spinkat,ráno v 6 vstávám a mám před sebou docela slušneeej výkon. Takže dobrou Citovat
adraj Odesláno 5. červenec 2012 Odesláno 5. červenec 2012 Ty makáš po česku ,alebo po slovensku:D Citovat
adraj Odesláno 5. červenec 2012 Odesláno 5. červenec 2012 rád se s Tebou a manželkou uvidíme, jestli nám to vyjde na slovenský sraz. Byli jste super rodina. A pokec byl taky úžasný. Jen musím přemluvim Family aby semnou jela. Citovat
Gabriel 307 Odesláno 5. červenec 2012 Odesláno 5. červenec 2012 taky jste super rodinka a rád bych se s váma potkal.Bohužel my nedorazíme,manželka chce k rodině-domů Citovat
adraj Odesláno 5. červenec 2012 Odesláno 5. červenec 2012 jé to je škoda. Takže vám to vůbec teda nevyjde? [upravil dne 5/7/12 03:57 od adraj] Citovat
Gabriel 307 Odesláno 5. červenec 2012 Odesláno 5. červenec 2012 tak na 90% ne bohužel jedeme na východ do Sniny a pro změnu můj brácha má zrovna volno když jsou Piešťany.A to jsem to měl hezky naplánovaný a myslel jsem že manželka bude ráda a ono ji měsíc a půl s rodinou nestačil a chce zase domů Citovat
vendelinek Odesláno 5. červenec 2012 Odesláno 5. červenec 2012 dit jo,od toho jsme tady aby sme se pobavili,jsme ve spravnym vlaknu ,kuno Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.