slayer83 Odesláno 4. únor 2009 Odesláno 4. únor 2009 Zdravim, tak teď jsem trošku prozkoumával disk a našel tyhle fotky.... asi to neni žádná novinka nevim nesleduji to.... ale nemůžu se zbavit dojmu že ten zadek je jak Audi TT taky máte takovej pocit...??? Ale jinak předek a interiér se mi líbí.... [upravil dne 5.2.2009 slayer83] Citovat
slayer83 Odesláno 5. únor 2009 Autor Odesláno 5. únor 2009 ou tak to jsem nevěděl zkoušel jsem hledat peugeot 308 RCZ a nic mi to nenašlo...... Citovat
BoneDaddy Odesláno 5. únor 2009 Odesláno 5. únor 2009 Nejhezčí na tom je ten lev na kufru a kola. Bez zbytku bych se obešel. Citovat
BV406 Odesláno 5. únor 2009 Odesláno 5. únor 2009 mne se libi, ale z toho bocniho pohledu to hoooooodne pripomina tetecko Citovat
P.avel Odesláno 5. únor 2009 Odesláno 5. únor 2009 ty nejnovější Peugeti se mi už moc nelíběj ale tenhle je fakt pěěěkneeeeej... Citovat
destiny Odesláno 5. únor 2009 Odesláno 5. únor 2009 Jo jo, hezká práce, jen aby nezůstalo u prototypu, ale šlo to v této podobě do výroby. Každopádně při bočním pohledu mi to hodně připomíná Audi TT. Citovat
zabit Odesláno 5. únor 2009 Odesláno 5. únor 2009 moc peknej model, TT se mi nelibi ale tohle auto se lehce priblizilo mymu milovanymu nissanu 350Z( uz jenom tim nazvem) Citovat
oni Odesláno 5. únor 2009 Odesláno 5. únor 2009 Původně zaslal: zabit moc peknej model, TT se mi nelibi ale tohle auto se lehce priblizilo mymu milovanymu nissanu 350Z( uz jenom tim nazvem) ten tvuj nisan,beeeeeeee:blicismajlik Citovat
slayer83 Odesláno 5. únor 2009 Autor Odesláno 5. únor 2009 Původně zaslal: destiny Jo jo, hezká práce, jen aby nezůstalo u prototypu, ale šlo to v této podobě do výroby. Každopádně při bočním pohledu mi to hodně připomíná Audi TT. no dle mých info by se měl začít vyrábět....myslim 2010 či 11.... [upravil dne 5.2.2009 slayer83] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.