Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: kukikuk

V tom schematku se ja nevyznam :D

Jde o zvyk. Taky jsem chvíli tápal. Nahoře jsou vysvětlivky co je pod kterým číslem (např. 1320 řídící jednotka) a dvěmy písmeny barva konektoeu nebo drátu (např. NR = noir = black = černá),To první je schéma samotný, to druhý jsou rozkreslený jednotlivý svazky ze kterejch vybíhají jednotlivý dráty. A pak označení konektorů (IC 02B 23V GR = IC02B = kulatej a najdeš jej v obrázku auta kde se přesně nachází, 23V = 23pinovej GR = má šedou barvu) Stačí si najít správný číslo drátu a pak podle svazkovýho schématu najdeš kudy autem prochází a kde ho hledat pro měření (1368 začíná v řídící jednotce pin 32 pak prochází šedým kulatým konektorem v motoru pod baterkou přes pin č.13 a dál jde do černýho kulatýho pod volantem na pin č.8 a končí v černým 15pinovým konektoru pro displej na pinu č.12). Pochopil? ;)

[upravil dne 5/2/09 Dave_k]

Odesláno
Původně zaslal: MatrixChose

Původně zaslal: Dave_k

Původně zaslal: MatrixChose

Původně zaslal: Dave_k

Původně zaslal: kukikuk

Tak sem vsechno udelal dle navodu po prokonzultovani s Ferrym. Na display se me palubni pocitac zobrazi a i dokonce funguje microspinac na prepinani, ale u vseho sou nuly, i kdyz sem to jel projet, tak me to zadne udaje nezdelilo, asi budu muset natahnout jeste ty dva dratky k RJ hm?

Z řídící jednotky jde jen 1 drát (1368). Pokud máš nuly tak něco není OK, ale kdyby tam ta 1368 nebyla tak jsou jen čárky. Zkus to proměřit jestli jsou dráty průchozí.

Na úpravu páčky stačí sehnat levou páčku a předělat tlačítko klaksonu a je to bez velikýho zásahu do páčky. ;)

Počkej, a jak bude troubit???

Já nepíšu vyndej tlačítko z levé páčky ve voze, ale sežeň levou páčku. :D

Já vim, ale myslíš tím, ať použije tlačitko k troubení na PP nebo jak to mám chápat :myslim:D

Jasně. Bude to samý, akorát je na tom obrázek klaksonu.

Odesláno
Původně zaslal: Dave_k

Já vim, ale myslíš tím, ať použije tlačitko k troubení na PP nebo jak to mám chápat :myslim:D

Jasně. Bude to samý, akorát je na tom obrázek klaksonu.

To stále chápu, ale předpokládám, že volantem netroubí (starej model), takže mu pak ten klakson bude chybět.

Odesláno
Původně zaslal: georgegg

jj mám bsi a páčka je tam už daná, takže myslíš že bude stačit aktivace na diagnostice?

Samozřejmě pokud je tam na to display, u 307 fakt nevím jaký se dávaly.

Odesláno
Původně zaslal: georgegg

no vizuálně je stejnej jako v novym modelu

Já ale 307 v tomhle neznám. Každopádně tý aktivaci v BSI se tak jako tak nevyhneš takže si zajeď do Peu, nech si to aktivovat a dál uvidíš ;)

Odesláno
Původně zaslal: MatrixChose

Původně zaslal: Dave_k

Já vim, ale myslíš tím, ať použije tlačitko k troubení na PP nebo jak to mám chápat :myslim:D

Jasně. Bude to samý, akorát je na tom obrázek klaksonu.

To stále chápu, ale předpokládám, že volantem netroubí (starej model), takže mu pak ten klakson bude chybět.

Myslím to tak, že sežene levou páčku (shání se líp jak pravá s tlačítkem pro PP), vyloupne tlačítko klaksonu, vyloupne záslepku na pravý páčce v autě a místo ní dá ten spínač. Kapišto?

Odesláno
Původně zaslal: Dave_k

Původně zaslal: MatrixChose

Původně zaslal: Dave_k

Já vim, ale myslíš tím, ať použije tlačitko k troubení na PP nebo jak to mám chápat :myslim:D

Jasně. Bude to samý, akorát je na tom obrázek klaksonu.

To stále chápu, ale předpokládám, že volantem netroubí (starej model), takže mu pak ten klakson bude chybět.

Myslím to tak, že sežene levou páčku (shání se líp jak pravá s tlačítkem pro PP), vyloupne tlačítko klaksonu, vyloupne záslepku na pravý páčce v autě a místo ní dá ten spínač. Kapišto?

Heuréka :D já vím, už jsem byl asi na :bacha ale nějak mi to nedocházelo :mad::D

Odesláno

Tak sem to udelal, natahnul ten drat 1368 z ridici jednotky do displaye na pozisi 12 auto sem projel a stejne to neukazuje. RJ mam BOSCH MP5.2! Kde muze bejt chyba kurnik?

[upravil dne 6/2/09 kukikuk]

Odesláno

Nevim jakej je to pin ale tahal sem to primo z RJ drat cislo 1368. Ted tu s komisarem resime ze nemusi byt zapojenej pin 13 a 14 k palivomeru, to je take mozne ne?

Odesláno
Původně zaslal: Mef

Šel by PP dodělat i na 405 Mi16? Motor XU10J4Z. Vim že by to chtělo displej ze 406 a páčku, ale kolik elektriky by to chtělo ještě natáhnout?

Spíš ne ... nebude to patrně podporovat ŘJ ...

Kukikuku, měl jsem 100chití ti to zamknout pro duplicitu, protože PP je tu řešenej x-krát a ty nejseš nováček na PC, ale nakonec jsem vyměknul, protože se tu lidi celkem rozepsali, ale už to nedělej ... jako první použít hledání -> je to v PRAVIDLECH FÓRA;)

Odesláno

Hledani sem pouzil a a nenasel nic co by me zajimalo tak proto sem zalozil nove forum. Uz me nebavi jak me tu porad nekdo z vedeni buzeruje, ja vam take nekecam do toho o cem a kam mate psat a od toho to forum je! Mam na vas nazor ze ste akorat lidi kery umej buzerovat nic vic! Uz me to nebavi poslouchat! Forum ze zalozeno na tom abychom jeden druhymu pomahali! Tak pokud mas spatnou naladu, bez si jivylejvat jinam!

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...