Edison Odesláno 8. únor 2009 Autor Odesláno 8. únor 2009 Zaměřil jsem se na světelný kužel projectoru. 15 st. klín na pravé straně standartního parabolického světla není u tohoto projectoru standartní. Já jsem ho dosáhl po pečlivém prostudování předpisů EHK jedním střihem do clonky. Citovat
Edison Odesláno 8. únor 2009 Autor Odesláno 8. únor 2009 Mno... a asi takhle to vypadá na P406 new, když svítí očko - obrysovky: Citovat
BoneDaddy Odesláno 8. únor 2009 Odesláno 8. únor 2009 Původně zaslal: Edison Mno... a asi takhle to vypadá na P406 new, když svítí očko - obrysovky: Opravdu parádní. Citovat
Edison Odesláno 8. únor 2009 Autor Odesláno 8. únor 2009 Obrysovky... Žák Pažout kouká pěkně zle, co? :-) [upravil dne 8.2.2009 Edison] Citovat
Edison Odesláno 8. únor 2009 Autor Odesláno 8. únor 2009 Tak, a nakonec ještě jedna fotka namontované čičky, tentokrát v pravém světlometu: Citovat
Edison Odesláno 8. únor 2009 Autor Odesláno 8. únor 2009 Snad vám to k něčemu bude. Montáž zvládne i průměrně zručný autař. [upravil dne 8.2.2009 Edison] Citovat
zzipCZ Odesláno 8. únor 2009 Odesláno 8. únor 2009 mooooo pěkný:potleskale počkám si až budou dostupnější Citovat
Edison Odesláno 8. únor 2009 Autor Odesláno 8. únor 2009 Já vim... pro někoho je to hodně peněz. Ale na to, jaký je výsledek je to fak láce. [upravil dne 8.2.2009 Edison] Citovat
Fx Odesláno 8. únor 2009 Odesláno 8. únor 2009 zzipCZ: Vzhledem k rostoucímu kurzu dolaru levněji nebude, spíš naopak:P Citovat
jojo0608 Odesláno 8. únor 2009 Odesláno 8. únor 2009 Původně zaslal: Fx zzipCZ: Vzhledem k rostoucímu kurzu dolaru levněji nebude, spíš naopak:P Alebo kvôli prepadajúcej CZK? Citovat
Harlley Odesláno 8. únor 2009 Odesláno 8. únor 2009 No luxus musím řict:superJsem zvědav na tvoje dojmy z jízdy za tmy.No zatím na to ale neni tak musí stačit HID bez lupy. Citovat
jojo0608 Odesláno 8. únor 2009 Odesláno 8. únor 2009 Máš pravdu, vo výsledku je to vlastne rovnaké. Zato nám z SR sa teraz oplatí u vás nakupovať Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.