Radek Hurvajz Odesláno 31. leden 2009 Odesláno 31. leden 2009 Co zkusit zavolat sem - http://radex.unas.cz/ kolik by stálo ten jeden píst vyrobit Citovat
jan07 Odesláno 1. únor 2009 Autor Odesláno 1. únor 2009 no prave nevim pro co se rozhodnout....mam rozjednany jeden ze s16 z Bratislavy za 500eur,a ten z VTS se me zatim neozval,tak nevim? Citovat
pastorek Odesláno 1. únor 2009 Odesláno 1. únor 2009 Nedala by sa na ten piest použiť nejaká technológia renovácie? Napríklad navarenie materiálu? Citovat
kujon106 Odesláno 1. únor 2009 Odesláno 1. únor 2009 Co totok? http://cgi.ebay.co.uk/CITROEN-SAXO-VTS-PEUGEOT-106-GTI-ENGINE-1-6-16V-54k_W0QQitemZ180321396676QQihZ008QQcategoryZ10376QQtcZphotoQQcmdZViewItemQQ_trksidZp1742.m153.l1262 Nemyslim celej motor, píše tam: Im breaking the whole car also other 106 GTI, vtr\'s and vts parts avalible. Citovat
kujon106 Odesláno 1. únor 2009 Odesláno 1. únor 2009 Nebo totok: http://cgi.ebay.co.uk/CITREON-SAXO-VTR-GEARBOX-1999-MODEL-BREAKING-FULL-CAR_W0QQitemZ220353534335QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item220353534335&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1689|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318 Citovat
jan07 Odesláno 2. únor 2009 Autor Odesláno 2. únor 2009 Původně zaslal: kujon106 Nebo totok: http://cgi.ebay.co.uk/CITREON-SAXO-VTR-GEARBOX-1999-MODEL-BREAKING-FULL-CAR_W0QQitemZ220353534335QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item220353534335&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1689|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318 diky za snahu,ale bohuzel neumim anglicky a nevim ani jak bych sem ten motor dostal? Citovat
kujon106 Odesláno 2. únor 2009 Odesláno 2. únor 2009 Tady nejde o motor, píše tam že rozprodává ty 1.6 16V motory i po částech... Tak sem myslel že by ti mohl poslat jeden píst :-) Citovat
jan07 Odesláno 2. únor 2009 Autor Odesláno 2. únor 2009 to s tim jednim pistem jsme probirali s automechanikem,jenze se bal aby to vubec pomohlo,ze takovu zavadu jeste nevidel.A navic,kdyz to pocital,ruzne tesneni,kruzky a praci,tak by to vyslo cca 10000kc.Kdyby to nepomohlo,tak by se to muselo zase rozdelat.Kdyz bude druhy motor,tak to bude ok a nebo by to musel pak nejak slatat.Ja fakt nevim,jsem z toho uplne v pr... Citovat
kujon106 Odesláno 2. únor 2009 Odesláno 2. únor 2009 Nj, tak to jo... Tak kup motor new a bude Citovat
pug Odesláno 2. únor 2009 Odesláno 2. únor 2009 a neviete co ten piest ustiplo? predtym siel ako ten motor? lebo mozno mas pravdu ze ked nieco ustiplo piest tak to nemusi stacit menit len ten. tak kup cely motor asi ti nic ine nezostane. 500EUR neni malo ale zaujimavejsie motory tolko a aj viac stoja (Hondacke B16, B18, KA20... su este ovela drahsie) Citovat
jan07 Odesláno 3. únor 2009 Autor Odesláno 3. únor 2009 Původně zaslal: pug a neviete co ten piest ustiplo? predtym siel ako ten motor? lebo mozno mas pravdu ze ked nieco ustiplo piest tak to nemusi stacit menit len ten. tak kup cely motor asi ti nic ine nezostane. 500EUR neni malo ale zaujimavejsie motory tolko a aj viac stoja (Hondacke B16, B18, KA20... su este ovela drahsie) to vubec netusim,asi se o to nekdo nestaral...nemenil olej a tak.Ja pak vymenil olej a ruzne blbosti,zacal jezdit,tak se zavada projevila. Citovat
jakub106GTI Odesláno 6. únor 2009 Odesláno 6. únor 2009 tak tady máš odkaz:) http://www.allegro.pl/item542472503_silnik_peugeot_106_1_6_1_6_16v_vts_benzynowy.html Citovat
jan07 Odesláno 6. únor 2009 Autor Odesláno 6. únor 2009 kluci,moc dekuji za snahu:super,motor uz mam koupeny,ted cekam az ho tam namontuji a vyzkousi se,doufam ze bude ok. Citovat
s1600 Odesláno 7. únor 2009 Odesláno 7. únor 2009 Gratuluju... snad uz s tim nebudou takovy problemy...kolik jsi za nej daval,jestli se muzu zeptat...koik najeto?... Citovat
jan07 Odesláno 8. únor 2009 Autor Odesláno 8. únor 2009 Původně zaslal: s1600 Gratuluju... snad uz s tim nebudou takovy problemy...kolik jsi za nej daval,jestli se muzu zeptat...koik najeto?... Dal jsem za nej 14000kč,vstriky,svody,sani,svicky,silemblok.Najeto ma pry 120000km,snad bude ok.Jezdil pry dobre,olej nikde netekl,nedymyl...snad je to pravda. Citovat
jan07 Odesláno 12. únor 2009 Autor Odesláno 12. únor 2009 tak jsem se opet dozvedel spatnou zpravu ze servisu:(Na tom starem motoru je spatna spojka,funkcni je,ale je pry popraskana kolem dokola,tak ji radeji obednal novou,ze by se mohla za chvili rozpadnout.A taky jeste silembloky ramen,ty daji taky nove.Takze tam budu mit vymeneno co se da,sportovni svicky,tahlo razeni,rozvody,silemblok motoru..motor a tak,doufam jen ze ten motor bude ok a zacnu konecne jezdit:) Citovat
jan07 Odesláno 3. březen 2009 Autor Odesláno 3. březen 2009 Zdravim vsechny,tak novy motor uz je namontovany a zda se byt ok,tlaky ma vsechny stejne-13,ale je tu jeste problem asi s elektoniku,otacky si delaji co chteji,nekdy to drzi na volnobeh,pak to vyleti na 2500-3000 a tak.Kdyz se to pry rozjede,tak je to pry normalni,az pak zas na neutral nebo na krizovatce to dela zle.Taky zistili ze tam neni lamda.Myslite,ze kdyz nekdo tu lamdu odpojil,musel i prehrat nebo upravit program v ridici jednotce? Oni si mysli,ze se mohla ridici jednotka restartovat,tim ze to bylo dlouho odpojene od baterky,pry se to nekdy stava u peugeotu. Mate s tim nekdo zkusenost?Nebo napad,co by tam mohlo byt spatne? Dik Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.