Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

No, tohle mě pobavilo a ne že bych se chtěl opičit, ale něco takového by se dalo udělat i na Klouzání, když by se našlo dost bláznů :D

(Viz foto zde a další v odkazu zde: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php?t=10145&postdays=0&postorder=asc&start=15 )

A ještě jedna taková lahůdka, jak moc milujete své auto? Všimněte si těch detailů... Jinak materiál je papír..

http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladusa/

post-0-14109604333247_thumb.jpg

Odesláno
Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: .mycTD

ok, kdo priveze snih? :D

OK, kdo ma nejvetsi auto?:D:D:D

Bohouš!

vlastně Rebik :D

No a je odlosováno:D:D:D

Odesláno
Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: .mycTD

ok, kdo priveze snih? :D

OK, kdo ma nejvetsi auto?:D:D:D

Bohouš!

vlastně Rebik :D

ee :D
Odesláno
Původně zaslal: minimaxa

když říkám že já, tak já :D:D

no Rebik ma 6tunove Iveco s hydraul. rukou tak si myslim ze ten tvuj pickup je pro něho model 1:43 :D

Odesláno
Původně zaslal: Petra XSI

A nebo takovou malou cisterničku o nosnosti 10t, jen mám takovej silnej pocit, že Vám Marek svoje auta nepůjčí :P

[upravil dne 29/1/09 Petra XSI]

partneři klubu maji ve smlouvě napsano že maji podporovat srazy :D:aut:D

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...