jarajarda Odesláno 27. leden 2009 Odesláno 27. leden 2009 No, tohle mě pobavilo a ne že bych se chtěl opičit, ale něco takového by se dalo udělat i na Klouzání, když by se našlo dost bláznů (Viz foto zde a další v odkazu zde: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php?t=10145&postdays=0&postorder=asc&start=15 ) A ještě jedna taková lahůdka, jak moc milujete své auto? Všimněte si těch detailů... Jinak materiál je papír.. http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladusa/ Citovat
Pe.Tr Odesláno 27. leden 2009 Odesláno 27. leden 2009 tak 3dv. 106 bych si ještě uplácal, na kombíka seru ale lituju kabrioleťáky:D Citovat
jarajarda Odesláno 27. leden 2009 Autor Odesláno 27. leden 2009 Původně zaslal: Pe.Tr tak 3dv. 106 bych si ještě uplácal, na kombíka seru ale lituju kabrioleťáky:D :D Tak nejmenšího Pežotka srazu:D Citovat
jarajarda Odesláno 27. leden 2009 Autor Odesláno 27. leden 2009 Původně zaslal: .mycTD ok, kdo priveze snih? OK, kdo ma nejvetsi auto?:D:D Citovat
Pe.Tr Odesláno 27. leden 2009 Odesláno 27. leden 2009 Původně zaslal: jarajarda Původně zaslal: .mycTD ok, kdo priveze snih? OK, kdo ma nejvetsi auto?:D:D Bohouš! vlastně Rebik Citovat
jarajarda Odesláno 27. leden 2009 Autor Odesláno 27. leden 2009 Původně zaslal: Pe.Tr Původně zaslal: jarajarda Původně zaslal: .mycTD ok, kdo priveze snih? OK, kdo ma nejvetsi auto?:D:D Bohouš! vlastně Rebik No a je odlosováno:D:D:D Citovat
adraj Odesláno 28. leden 2009 Odesláno 28. leden 2009 Původně zaslal: Pe.Tr Původně zaslal: jarajarda Původně zaslal: .mycTD ok, kdo priveze snih? OK, kdo ma nejvetsi auto?:D:D Bohouš! vlastně Rebik ee Citovat
Guest minimaxa Odesláno 28. leden 2009 Odesláno 28. leden 2009 já a propós, sněhu je tady ještě dost Citovat
Driver Odesláno 28. leden 2009 Odesláno 28. leden 2009 Jo a co takhle uplácat Boxera Maxi i s přívěsem? Citovat
Keejml Odesláno 28. leden 2009 Odesláno 28. leden 2009 Původně zaslal: Pe.Tr ale lituju kabrioleťáky:D Se zavřenou střechou je zákaz? Citovat
jarajarda Odesláno 29. leden 2009 Autor Odesláno 29. leden 2009 Takovej drobeček rozhodně moc nežere že:D:D Odhad tak 20/100km? Citovat
Pe.Tr Odesláno 29. leden 2009 Odesláno 29. leden 2009 Původně zaslal: minimaxa když říkám že já, tak já :D no Rebik ma 6tunove Iveco s hydraul. rukou tak si myslim ze ten tvuj pickup je pro něho model 1:43 Citovat
Petra XSI Odesláno 29. leden 2009 Odesláno 29. leden 2009 A nebo takovou malou cisterničku o nosnosti 10t, jen mám takovej silnej pocit, že Vám Marek svoje auta nepůjčí [upravil dne 29/1/09 Petra XSI] Citovat
Pe.Tr Odesláno 29. leden 2009 Odesláno 29. leden 2009 Původně zaslal: Petra XSI A nebo takovou malou cisterničku o nosnosti 10t, jen mám takovej silnej pocit, že Vám Marek svoje auta nepůjčí [upravil dne 29/1/09 Petra XSI] partneři klubu maji ve smlouvě napsano že maji podporovat srazy Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.