Pefox Odesláno 26. leden 2009 Odesláno 26. leden 2009 Ahoj. Chcem sa spýtať odborníkov aký palivový filter, myslím značka je najlepšia na HDI,alebo aké doporučuje PEUGUOT. Doteraz som použival filter ktorý som kúpil u nás v Autotechne-myslím FIAM. Ale chcem do auta dať čo možno najkvalitnejší filter,aby nafta čo půjde do vstrekovania bola čo najčistejšia. Na Fordclube som čítal, že do TDCI doporučujú len filtre DELPHI, íne možu urýchliť smrť vstrekovačov. Tu na fore niekdo písal o filtroch BOSCH, ako najlepších na HDI. Budem rád ak mi niekto poradí. Citovat
Přema Odesláno 26. leden 2009 Odesláno 26. leden 2009 FIAM asi ne ale FRAM......jinak já používám BOSCH a v poho...... Citovat
BoneDaddy Odesláno 26. leden 2009 Odesláno 26. leden 2009 U nás se nejvíc prodávají Fram a Bosch. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.