purkmistr Odesláno 18. leden 2009 Odesláno 18. leden 2009 chci se zeptat, špatně mi ostřikují trysky a chtěl bych ty mlžící. Ptal sem se u Peugeotu a tam mi řekli že nejsou, u 3kodovky mají na fábii, ale chcou za ně 700,- což tolik za plast nedám. Dále jsem se díval u citroenu a prá existují asi 3 druhy trysek ale nedokázal říct jestli mlží. cenu u první cenu nevím, u druhé 69,- a třetí 129,- . nevím tedy kde ty mlžícý sehnat. Nemáte typa? Citovat
Guest DEEP Odesláno 18. leden 2009 Odesláno 18. leden 2009 Zkus se podívat na téma OSTŘIKOVAČE (stejná stránka jako tvé téma). [upravil dne 18/1/09 DEEP] Citovat
oni Odesláno 18. leden 2009 Odesláno 18. leden 2009 chtej u citroena na novou xsaru myslim,kamos je ma na 306 a dobry,ale sam by ti rekl presne na co sou,myslim ze na tu xsaru,napis clenu ZABIT Citovat
Tommy306 Odesláno 19. leden 2009 Odesláno 19. leden 2009 na svou 306ku jsem kupoval u Citroena ostřikovače s rozprachem typ na Saxo/Xsara..v OL byl týpek ochotnej - vyndal starej, nasadil novej, já vyzkoušel kam to stříká, řek jsem dobrý, beru, tak mi vyměnil i druhou trysku a odjel jsem spokojenej a moc to nestálo..když pohledáš tady v sekci, tak to najdeš i s moji fotkou:papa Citovat
thomas007 Odesláno 19. leden 2009 Odesláno 19. leden 2009 Ahoj Tommy, poradis mi prosim kde na netu ty ostrikovace sehnat? Nejak nemuzu nic najit. Citovat
pavlos1112 Odesláno 19. leden 2009 Odesláno 19. leden 2009 koupil jsem od citroenu na 306 pasují ale nedoporučují je koupit stříkají dolu a upravit nejdou čus Citovat
zabit Odesláno 19. leden 2009 Odesláno 19. leden 2009 kupoval jsem primo na xsaru rok vyroby myslim 2001, ale stejnej tip ma i nakej novej peugeot mozna 207 ale nejsem si jistej, ty z ty xsary tam sednou jak prdel na hrnec, spokojenost s otrikem cena jedny trysky je asi 100-150 uz si presne nepamatuju a cenovku nikde nemam, kupoval jsem to v pardubicich, je to origo peugeot/citroen pridejna [upravil dne 19.1.2009 zabit] Citovat
soto1 Odesláno 19. leden 2009 Odesláno 19. leden 2009 Tie trysky budú pasovať aj na P 206 ??? Citovat
oni Odesláno 19. leden 2009 Odesláno 19. leden 2009 tak se mi naskytla sance a ostrikovace mam taky a je to super,pravda,strikaj nize,ale myslim si ze to vubec nicemu nevadi! ale chce to davat bacha,at to nenasaje bordel,jinak je s tim kaput! Citovat
Tommy306 Odesláno 19. leden 2009 Odesláno 19. leden 2009 Původně zaslal: pavlos1112 koupil jsem od citroenu na 306 pasují ale nedoporučují je koupit stříkají dolu a upravit nejdou čus jestli jsi neměl náhodou z jiného modelu...mě to stříkalo parádně..nepokrylo to sice 100% plochu skla, ale v porovnání s původníma to ošplíchlo asi 3x větší plochu;) Citovat
Béďa Odesláno 19. leden 2009 Odesláno 19. leden 2009 ty rozprasovace se snad nechaj koupit normalne u Peugeota ne?? kdysi jsem je bral pro Aga od Pe.Tra.. Citovat
oni Odesláno 19. leden 2009 Odesláno 19. leden 2009 Původně zaslal: Béďa ty rozprasovace se snad nechaj koupit normalne u Peugeota ne?? kdysi jsem je bral pro Aga od Pe.Tra.. ja teda nevim presne,ale od peugeota zadnej presne nepadne na 306 kdez to z xsary to pasuje,tak nevim! Citovat
zabit Odesláno 19. leden 2009 Odesláno 19. leden 2009 Původně zaslal: oni tak se mi naskytla sance a ostrikovace mam taky a je to super,pravda,strikaj nize,ale myslim si ze to vubec nicemu nevadi! ale chce to davat bacha,at to nenasaje bordel,jinak je s tim kaput! to to trvalo nez jsi se nechal presvedcit ze jsou paradni Citovat
oni Odesláno 20. leden 2009 Odesláno 20. leden 2009 Původně zaslal: zabit Původně zaslal: oni tak se mi naskytla sance a ostrikovace mam taky a je to super,pravda,strikaj nize,ale myslim si ze to vubec nicemu nevadi! ale chce to davat bacha,at to nenasaje bordel,jinak je s tim kaput! to to trvalo nez jsi se nechal presvedcit ze jsou paradni jj tak si mel zase pravdu no..... Citovat
purkmistr Odesláno 21. leden 2009 Autor Odesláno 21. leden 2009 Tak sem si je objednal v olomouci v kodekaru u citroenu (model xara 2001) a v pávek si pro ně jedu. Stojí 131Kč/ks. Jsem zvědavej pak napíšu co a jak:papa Citovat
Pe.Tr Odesláno 22. leden 2009 Odesláno 22. leden 2009 Původně zaslal: Béďa ty rozprasovace se snad nechaj koupit normalne u Peugeota ne?? kdysi jsem je bral pro Aga od Pe.Tra.. co si pamatuji a shaněl jsem je vícero lidem tak no problem Citovat
purkmistr Odesláno 23. leden 2009 Autor Odesláno 23. leden 2009 tak sem si dovezl nové rozprašovací trysky, nasadil na auto, přidal maličký filtr proti nečistotám, zavřel kapotu hurá na to. Zmáčknu páčku ostřikovače a ejhle, mlžilo to nádherně ale bohužel tak 10cm od spodní hrany:bacha. Tak sem vytýhl pásovou brusku a lehce sem to obrousil:mad: a už to stříká krásně nad střed okna:D Cena v citroenu 131,- za kus Citovat
oni Odesláno 23. leden 2009 Odesláno 23. leden 2009 Původně zaslal: purkmistr tak sem si dovezl nové rozprašovací trysky, nasadil na auto, přidal maličký filtr proti nečistotám, zavřel kapotu hurá na to. Zmáčknu páčku ostřikovače a ejhle, mlžilo to nádherně ale bohužel tak 10cm od spodní hrany:bacha. Tak sem vytýhl pásovou brusku a lehce sem to obrousil:mad: a už to stříká krásně nad střed okna:D Cena v citroenu 131,- za kus muzes nejak ukazat jak presne si to zbrousil? fotku nejakou by to chtelo! Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.