Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

chci se zeptat, špatně mi ostřikují trysky a chtěl bych ty mlžící. Ptal sem se u Peugeotu a tam mi řekli že nejsou, u 3kodovky mají na fábii, ale chcou za ně 700,- což tolik za plast nedám. Dále jsem se díval u citroenu a prá existují asi 3 druhy trysek ale nedokázal říct jestli mlží. cenu u první cenu nevím, u druhé 69,- a třetí 129,- . nevím tedy kde ty mlžícý sehnat. Nemáte typa?

Odesláno

Zkus se podívat na téma OSTŘIKOVAČE (stejná stránka jako tvé téma).

[upravil dne 18/1/09 DEEP]

Odesláno

chtej u citroena na novou xsaru myslim,kamos je ma na 306 a dobry,ale sam by ti rekl presne na co sou,myslim ze na tu xsaru,napis clenu ZABIT

Odesláno

na svou 306ku jsem kupoval u Citroena ostřikovače s rozprachem typ na Saxo/Xsara..v OL byl týpek ochotnej - vyndal starej, nasadil novej, já vyzkoušel kam to stříká, řek jsem dobrý, beru, tak mi vyměnil i druhou trysku a odjel jsem spokojenej a moc to nestálo..když pohledáš tady v sekci, tak to najdeš i s moji fotkou:papa

Odesláno

kupoval jsem primo na xsaru rok vyroby myslim 2001, ale stejnej tip ma i nakej novej peugeot mozna 207 ale nejsem si jistej, ty z ty xsary tam sednou jak prdel na hrnec, spokojenost s otrikem :super

cena jedny trysky je asi 100-150 uz si presne nepamatuju a cenovku nikde nemam, kupoval jsem to v pardubicich, je to origo peugeot/citroen pridejna

[upravil dne 19.1.2009 zabit]

Odesláno

tak se mi naskytla sance a ostrikovace mam taky a je to super,pravda,strikaj nize,ale myslim si ze to vubec nicemu nevadi! ale chce to davat bacha,at to nenasaje bordel,jinak je s tim kaput!

Odesláno
Původně zaslal: pavlos1112

koupil jsem od citroenu na 306 pasují ale nedoporučují je koupit stříkají dolu a upravit nejdou čus

jestli jsi neměl náhodou z jiného modelu...mě to stříkalo parádně..nepokrylo to sice 100% plochu skla, ale v porovnání s původníma to ošplíchlo asi 3x větší plochu;)

Odesláno
Původně zaslal: Béďa

ty rozprasovace se snad nechaj koupit normalne u Peugeota ne?? kdysi jsem je bral pro Aga od Pe.Tra..

ja teda nevim presne,ale od peugeota zadnej presne nepadne na 306 kdez to z xsary to pasuje,tak nevim!

Odesláno
Původně zaslal: oni

tak se mi naskytla sance a ostrikovace mam taky a je to super,pravda,strikaj nize,ale myslim si ze to vubec nicemu nevadi! ale chce to davat bacha,at to nenasaje bordel,jinak je s tim kaput!

to to trvalo nez jsi se nechal presvedcit ze jsou paradni :super

Odesláno
Původně zaslal: zabit

Původně zaslal: oni

tak se mi naskytla sance a ostrikovace mam taky a je to super,pravda,strikaj nize,ale myslim si ze to vubec nicemu nevadi! ale chce to davat bacha,at to nenasaje bordel,jinak je s tim kaput!

to to trvalo nez jsi se nechal presvedcit ze jsou paradni :super

jj tak si mel zase pravdu no.....:D

Odesláno
Původně zaslal: Béďa

ty rozprasovace se snad nechaj koupit normalne u Peugeota ne?? kdysi jsem je bral pro Aga od Pe.Tra..

co si pamatuji a shaněl jsem je vícero lidem tak no problem

Odesláno

tak sem si dovezl nové rozprašovací trysky, nasadil na auto, přidal maličký filtr proti nečistotám, zavřel kapotu hurá na to. Zmáčknu páčku ostřikovače a ejhle, mlžilo to nádherně ale bohužel tak 10cm od spodní hrany:bacha. Tak sem vytýhl pásovou brusku a lehce sem to obrousil:mad: a už to stříká krásně nad střed okna:D Cena v citroenu 131,- za kus

Odesláno
Původně zaslal: purkmistr

tak sem si dovezl nové rozprašovací trysky, nasadil na auto, přidal maličký filtr proti nečistotám, zavřel kapotu hurá na to. Zmáčknu páčku ostřikovače a ejhle, mlžilo to nádherně ale bohužel tak 10cm od spodní hrany:bacha. Tak sem vytýhl pásovou brusku a lehce sem to obrousil:mad: a už to stříká krásně nad střed okna:D Cena v citroenu 131,- za kus

muzes nejak ukazat jak presne si to zbrousil? fotku nejakou by to chtelo!

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...