Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ostřikovací \"mlžící\" trysky


purkmistr

Recommended Posts

chci se zeptat, špatně mi ostřikují trysky a chtěl bych ty mlžící. Ptal sem se u Peugeotu a tam mi řekli že nejsou, u 3kodovky mají na fábii, ale chcou za ně 700,- což tolik za plast nedám. Dále jsem se díval u citroenu a prá existují asi 3 druhy trysek ale nedokázal říct jestli mlží. cenu u první cenu nevím, u druhé 69,- a třetí 129,- . nevím tedy kde ty mlžícý sehnat. Nemáte typa?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na svou 306ku jsem kupoval u Citroena ostřikovače s rozprachem typ na Saxo/Xsara..v OL byl týpek ochotnej - vyndal starej, nasadil novej, já vyzkoušel kam to stříká, řek jsem dobrý, beru, tak mi vyměnil i druhou trysku a odjel jsem spokojenej a moc to nestálo..když pohledáš tady v sekci, tak to najdeš i s moji fotkou:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kupoval jsem primo na xsaru rok vyroby myslim 2001, ale stejnej tip ma i nakej novej peugeot mozna 207 ale nejsem si jistej, ty z ty xsary tam sednou jak prdel na hrnec, spokojenost s otrikem :super

cena jedny trysky je asi 100-150 uz si presne nepamatuju a cenovku nikde nemam, kupoval jsem to v pardubicich, je to origo peugeot/citroen pridejna

[upravil dne 19.1.2009 zabit]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pavlos1112

koupil jsem od citroenu na 306 pasují ale nedoporučují je koupit stříkají dolu a upravit nejdou čus

jestli jsi neměl náhodou z jiného modelu...mě to stříkalo parádně..nepokrylo to sice 100% plochu skla, ale v porovnání s původníma to ošplíchlo asi 3x větší plochu;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

ty rozprasovace se snad nechaj koupit normalne u Peugeota ne?? kdysi jsem je bral pro Aga od Pe.Tra..

ja teda nevim presne,ale od peugeota zadnej presne nepadne na 306 kdez to z xsary to pasuje,tak nevim!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

tak se mi naskytla sance a ostrikovace mam taky a je to super,pravda,strikaj nize,ale myslim si ze to vubec nicemu nevadi! ale chce to davat bacha,at to nenasaje bordel,jinak je s tim kaput!

to to trvalo nez jsi se nechal presvedcit ze jsou paradni :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: zabit

Původně zaslal: oni

tak se mi naskytla sance a ostrikovace mam taky a je to super,pravda,strikaj nize,ale myslim si ze to vubec nicemu nevadi! ale chce to davat bacha,at to nenasaje bordel,jinak je s tim kaput!

to to trvalo nez jsi se nechal presvedcit ze jsou paradni :super

jj tak si mel zase pravdu no.....:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem si dovezl nové rozprašovací trysky, nasadil na auto, přidal maličký filtr proti nečistotám, zavřel kapotu hurá na to. Zmáčknu páčku ostřikovače a ejhle, mlžilo to nádherně ale bohužel tak 10cm od spodní hrany:bacha. Tak sem vytýhl pásovou brusku a lehce sem to obrousil:mad: a už to stříká krásně nad střed okna:D Cena v citroenu 131,- za kus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: purkmistr

tak sem si dovezl nové rozprašovací trysky, nasadil na auto, přidal maličký filtr proti nečistotám, zavřel kapotu hurá na to. Zmáčknu páčku ostřikovače a ejhle, mlžilo to nádherně ale bohužel tak 10cm od spodní hrany:bacha. Tak sem vytýhl pásovou brusku a lehce sem to obrousil:mad: a už to stříká krásně nad střed okna:D Cena v citroenu 131,- za kus

muzes nejak ukazat jak presne si to zbrousil? fotku nejakou by to chtelo!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...