Maki Odesláno 11. leden 2009 Odesláno 11. leden 2009 Ahoj , chtel jsem se zeptat jestli nahodou nekdo nevi jakej ma prumer ta trubka co jde do tlumice vyfuku , protoze si chci koupit novej sportovni vyfuk ale nevim jakej , jakej to ma ten prumer , je to na 1.6 16V CC* , a pak jeste na 2.0hdi hatchback , dekuju moc vsem predem Citovat
L.I.P.O.8 Odesláno 12. leden 2009 Odesláno 12. leden 2009 čus na 1,6 nevím,ale na 2,0 S16 je průměr myslím 55.Já už mám od katalyzátoru rezonátor a pak rouru 60 až po tlumič. Citovat
Maki Odesláno 12. leden 2009 Autor Odesláno 12. leden 2009 ok dik , ja jsme nekde cet tedko na eshopu pro 1.6 nejakej vyfuk 45mm ale je to i pro 1.4 a tak , tak nevim jestli je to tak Citovat
Fakir Odesláno 12. leden 2009 Odesláno 12. leden 2009 Já mám pocit, že tam je 45 mm, ale teď fakt nevím. Musel bych to přeměřit a to se mi v týhle zimě nechce. Citovat
L.I.P.O.8 Odesláno 12. leden 2009 Odesláno 12. leden 2009 Ono většinou ty sport. tlumiče mají větší průměr vstupu,takže jak se s někým domluvíš tak ti to napojí i na větší průměr Citovat
pug Odesláno 12. leden 2009 Odesláno 12. leden 2009 1,6 bude mat origo skor 45mm. 55mm ma az GTi6 a obvykle este aj 150konove auta maju menej ako 50mm Citovat
Maki Odesláno 12. leden 2009 Autor Odesláno 12. leden 2009 dobre , tak dekuju , prave se mi to taky nchce premerovat v te zime Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.