tom406 Odesláno 1. leden 2009 Odesláno 1. leden 2009 Nevím jestli se to tu řešilo ale já bych potřeboval vyřezat nějaké věci z cca12mm silného plátu oceli. Nemá tady někdo možnost v práci nebo někde v tomhle mi pomoct?? děkuji. materiál bych i dodal. Citovat
Libor T16 Odesláno 1. leden 2009 Odesláno 1. leden 2009 NEKR prostějov , vyrábějí tam radlice na bagry a mají tam slušnou řezačku Citovat
tom406 Odesláno 1. leden 2009 Autor Odesláno 1. leden 2009 Původně zaslal: Libor T16 NEKR prostějov , vyrábějí tam radlice na bagry a mají tam slušnou řezačku a šlo by něco nechat zhotovit? vyřezat? potřebuju někoho komu bych to poslal a on by to zařídil za úplatu. a potřebuju rychlost docela. Jedná se o držák na brzdiče cca 120x160mm při síle materiálu 12mm Citovat
Libor T16 Odesláno 1. leden 2009 Odesláno 1. leden 2009 zavolám kámošovi co tam dělá a pošlu ti na něho kontakt. je to sice trochu matěj , ale myslím , že by ti to udělali na počkání Citovat
Chip Odesláno 1. leden 2009 Odesláno 1. leden 2009 mám možnost využít vodního paprsku v praze. spíš jestli potřebuješ nějakej složitej tvar tak je lepší kdybys měl výkres na kompu dxf apodobně. ale už sme řezali i brejle na svody a tvar jsme brali z fotky. Citovat
L.I.P.O.8 Odesláno 2. leden 2009 Odesláno 2. leden 2009 Vodním paprskem řežou v Třinci http://www.chromcadelic.cz/ Spíš známé jako http://www.e-tuning.cz/ .Byl sem tam pro podložky a mají to tam přímo ve firmě napsané.Tak tam kdyžtak napiš Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.