Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

takový příběh jedu, včera z Trutnova, valim do kopečka a i tu najednou se rozsvítí kontrolka dobijení.. říkám si co to?? tak dojedu k pupě koukám do motora a co nevidím ulomený napínák altiku, zkusil jsem jestli nemají na benzině 10 a 13 klíč, a ani náhodou, hmm tak jedu dál až do Jaroměře, kde mě už skoro nesvítily světla takže zastávka na benzině, klíč měli jen 14 a kleště, tak jsem se do toho pustil a ejhle zjistil jsem že šroub co má držet altik zepodu je fuč. Říkal jsem si to snat není možný jakto? tak jsem vzal obvaz z lékarny a zafáčoval jej, aby byl taknějak na řemenu. Pak jsem teda nenastartoval, tak start kabely a typan s oktávkou mě nakop, nezapoměl prohodit že pežoti jsou srač.. no a pak už v poho, umýt na benzině a pak už v poho do hradce, ráno jsem startoval přez kabely přítelkyni s felicii, a odjel jsem v poho domů a tet už je vše v cajku-šroub jsem dal napínak novej, jo a kdo za to mohl? jeden človík co mi dělal rozvody to zapoměl dotáhnout hmm... toť vše.

Odesláno

Jak říkával můj nebohý tatík: Není důležitý všechno znát a vědět, ale důležitý je umět si poradit. Jak vidno, jsi prostě šikovnej kluk, když jsi dojel. :potlesk :-)

Odesláno
Původně zaslal: Edison

Jak říkával můj nebohý tatík: Není důležitý všechno znát a vědět, ale důležitý je umět si poradit. Jak vidno, jsi prostě šikovnej kluk, když jsi dojel. :potlesk :-)

no akorát nějaký to menší nářadí by si sebou vozit mohl :mad:

Odesláno
Původně zaslal: jakub106GTI

Původně zaslal: budvar

:xvul Alternátor je svině :) Mě se uvolnil ten šroub a vlítl do vrtulky, následkem čehož byl čistej průstřel kapoty :potlesk

Cca 2 dny po koupi :)

tvoje příběhy mě dostávají:D

JJ, budvar by mohl vydat nějakou knížku. :D:D

Odesláno

no jo nářadí by to chtělo, ale nikdy jsem jej z pežotkem nepotřeboval:)

taky kufr plný kukuřice:)

oktávaře bych nejraděj praštil, jen jsem nemohl přece jen mě nastartoval a byla semnou přítelkyně, a slabší jedince nebiju:)

měl tdi z roku 98 ta první a chlubil se jak koupil výhodně za 100tkč najeto jen 150000km, tak jsem se v duchu smááál...

Odesláno

Jo, já takhle s escortem dojel z Chorvatska se silonkama místo klíňáku. Jenom přítelkyně na mě koukala trochu divně, když jsem jí po zastavení auta řekl, ať je sundá:aut Bohužel to za tu cestu nebyl jedinej průšvih - tehdy nás cestou zpátky naboural v Mariboru Maďar s Toyotou Celicou a krom pětihodinového zdržení místní policií jsme měli cestu znepříjemněnou hnusným pocitem a neustálým průvanem od pátých dveří...:(

Odesláno
Původně zaslal: ondra123

takový příběh jedu, včera z Trutnova, valim do kopečka a i tu najednou se rozsvítí kontrolka dobijení.. říkám si co to?? tak dojedu k pupě koukám do motora a co nevidím ulomený napínák altiku, zkusil jsem jestli nemají na benzině 10 a 13 klíč, a ani náhodou, hmm tak jedu dál až do Jaroměře, kde mě už skoro nesvítily světla takže zastávka na benzině, klíč měli jen 14 a kleště, tak jsem se do toho pustil a ejhle zjistil jsem že šroub co má držet altik zepodu je fuč. Říkal jsem si to snat není možný jakto? tak jsem vzal obvaz z lékarny a zafáčoval jej, aby byl taknějak na řemenu. Pak jsem teda nenastartoval, tak start kabely a typan s oktávkou mě nakop, nezapoměl prohodit že pežoti jsou srač.. no a pak už v poho, umýt na benzině a pak už v poho do hradce, ráno jsem startoval přez kabely přítelkyni s felicii, a odjel jsem v poho domů a tet už je vše v cajku-šroub jsem dal napínak novej, jo a kdo za to mohl? jeden človík co mi dělal rozvody to zapoměl dotáhnout hmm... toť vše.

Mě by akorát nasrala ta arogantní poznámka toho vypatlanýho ochcáfkaře... :bacha

Odesláno
Původně zaslal: BoneDaddy

Původně zaslal: jakub106GTI

Původně zaslal: budvar

:xvul Alternátor je svině :) Mě se uvolnil ten šroub a vlítl do vrtulky, následkem čehož byl čistej průstřel kapoty :potlesk

Cca 2 dny po koupi :)

tvoje příběhy mě dostávají:D

JJ, budvar by mohl vydat nějakou knížku. :D:D

Ano, třeba s názvem \"Historky Budvarovy, kdeže s Frantou 405tkou jezdil Evropou\" :D

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...