ondra123 Odesláno 15. prosinec 2008 Odesláno 15. prosinec 2008 takový příběh jedu, včera z Trutnova, valim do kopečka a i tu najednou se rozsvítí kontrolka dobijení.. říkám si co to?? tak dojedu k pupě koukám do motora a co nevidím ulomený napínák altiku, zkusil jsem jestli nemají na benzině 10 a 13 klíč, a ani náhodou, hmm tak jedu dál až do Jaroměře, kde mě už skoro nesvítily světla takže zastávka na benzině, klíč měli jen 14 a kleště, tak jsem se do toho pustil a ejhle zjistil jsem že šroub co má držet altik zepodu je fuč. Říkal jsem si to snat není možný jakto? tak jsem vzal obvaz z lékarny a zafáčoval jej, aby byl taknějak na řemenu. Pak jsem teda nenastartoval, tak start kabely a typan s oktávkou mě nakop, nezapoměl prohodit že pežoti jsou srač.. no a pak už v poho, umýt na benzině a pak už v poho do hradce, ráno jsem startoval přez kabely přítelkyni s felicii, a odjel jsem v poho domů a tet už je vše v cajku-šroub jsem dal napínak novej, jo a kdo za to mohl? jeden človík co mi dělal rozvody to zapoměl dotáhnout hmm... toť vše. Citovat
jack 306 Odesláno 15. prosinec 2008 Odesláno 15. prosinec 2008 hlavně že si dojel. jo a proto když si něco necham dělat s a to je málo kdy tak si to zkontroluju Citovat
budvar Odesláno 15. prosinec 2008 Odesláno 15. prosinec 2008 Alternátor je svině Mě se uvolnil ten šroub a vlítl do vrtulky, následkem čehož byl čistej průstřel kapoty Cca 2 dny po koupi Citovat
Pata Odesláno 15. prosinec 2008 Odesláno 15. prosinec 2008 doufam, zes vzal ten klic a majznul s nim oktavkare po hlave Citovat
Edison Odesláno 15. prosinec 2008 Odesláno 15. prosinec 2008 Jak říkával můj nebohý tatík: Není důležitý všechno znát a vědět, ale důležitý je umět si poradit. Jak vidno, jsi prostě šikovnej kluk, když jsi dojel. :-) Citovat
Kekros Odesláno 16. prosinec 2008 Odesláno 16. prosinec 2008 Původně zaslal: Edison Jak říkával můj nebohý tatík: Není důležitý všechno znát a vědět, ale důležitý je umět si poradit. Jak vidno, jsi prostě šikovnej kluk, když jsi dojel. :-) no akorát nějaký to menší nářadí by si sebou vozit mohl Citovat
jakub106GTI Odesláno 16. prosinec 2008 Odesláno 16. prosinec 2008 Původně zaslal: budvar Alternátor je svině Mě se uvolnil ten šroub a vlítl do vrtulky, následkem čehož byl čistej průstřel kapoty Cca 2 dny po koupi tvoje příběhy mě dostávají Citovat
BoneDaddy Odesláno 16. prosinec 2008 Odesláno 16. prosinec 2008 Původně zaslal: jakub106GTI Původně zaslal: budvar Alternátor je svině Mě se uvolnil ten šroub a vlítl do vrtulky, následkem čehož byl čistej průstřel kapoty Cca 2 dny po koupi tvoje příběhy mě dostávají JJ, budvar by mohl vydat nějakou knížku. :D Citovat
ondra123 Odesláno 16. prosinec 2008 Autor Odesláno 16. prosinec 2008 no jo nářadí by to chtělo, ale nikdy jsem jej z pežotkem nepotřeboval:) taky kufr plný kukuřice:) oktávaře bych nejraděj praštil, jen jsem nemohl přece jen mě nastartoval a byla semnou přítelkyně, a slabší jedince nebiju:) měl tdi z roku 98 ta první a chlubil se jak koupil výhodně za 100tkč najeto jen 150000km, tak jsem se v duchu smááál... Citovat
Fx Odesláno 16. prosinec 2008 Odesláno 16. prosinec 2008 Jo, já takhle s escortem dojel z Chorvatska se silonkama místo klíňáku. Jenom přítelkyně na mě koukala trochu divně, když jsem jí po zastavení auta řekl, ať je sundá Bohužel to za tu cestu nebyl jedinej průšvih - tehdy nás cestou zpátky naboural v Mariboru Maďar s Toyotou Celicou a krom pětihodinového zdržení místní policií jsme měli cestu znepříjemněnou hnusným pocitem a neustálým průvanem od pátých dveří... Citovat
Grave Odesláno 16. prosinec 2008 Odesláno 16. prosinec 2008 Původně zaslal: ondra123 takový příběh jedu, včera z Trutnova, valim do kopečka a i tu najednou se rozsvítí kontrolka dobijení.. říkám si co to?? tak dojedu k pupě koukám do motora a co nevidím ulomený napínák altiku, zkusil jsem jestli nemají na benzině 10 a 13 klíč, a ani náhodou, hmm tak jedu dál až do Jaroměře, kde mě už skoro nesvítily světla takže zastávka na benzině, klíč měli jen 14 a kleště, tak jsem se do toho pustil a ejhle zjistil jsem že šroub co má držet altik zepodu je fuč. Říkal jsem si to snat není možný jakto? tak jsem vzal obvaz z lékarny a zafáčoval jej, aby byl taknějak na řemenu. Pak jsem teda nenastartoval, tak start kabely a typan s oktávkou mě nakop, nezapoměl prohodit že pežoti jsou srač.. no a pak už v poho, umýt na benzině a pak už v poho do hradce, ráno jsem startoval přez kabely přítelkyni s felicii, a odjel jsem v poho domů a tet už je vše v cajku-šroub jsem dal napínak novej, jo a kdo za to mohl? jeden človík co mi dělal rozvody to zapoměl dotáhnout hmm... toť vše. Mě by akorát nasrala ta arogantní poznámka toho vypatlanýho ochcáfkaře... Citovat
Grave Odesláno 16. prosinec 2008 Odesláno 16. prosinec 2008 Původně zaslal: BoneDaddy Původně zaslal: jakub106GTI Původně zaslal: budvar Alternátor je svině Mě se uvolnil ten šroub a vlítl do vrtulky, následkem čehož byl čistej průstřel kapoty Cca 2 dny po koupi tvoje příběhy mě dostávají JJ, budvar by mohl vydat nějakou knížku. :D Ano, třeba s názvem \"Historky Budvarovy, kdeže s Frantou 405tkou jezdil Evropou\" Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.