Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

307, paraboly a HiD sada s H7R (stínítkem)


marttin

Recommended Posts

Ahoj Třistasedmičkáři :)

pokud by toto stejné téma už bylo, tak bych se Vám chtěl omluvit.. ;-) Ctěl bych se Vás optat, jestli je potřeba koupit H7R se stínítkem, když mam staré světla z roku 2002 s klasickým stínicím plechem (parabolou) Děkuji a ať Vám vaše 307 dobře jezdí!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam tam 4300K. preci jen jsem z liberce kde trosku vic prsi i nejaky ten snih napadne,tak at je neco videt-) /a ted koukam,ze jsem skoro sousedi a tam je snehu jeste vice-)/mel jsem v AE 6000K a bylo videt hur za techto podminek.Jen to slo vic do modra.no radsi budu mit pekny bily svetlo,dobre uvidim a nebudu drazdit PCR tim,ze mam origo lampy nejaky modry.Nechal jsem to seridit v Peugeotu,rekl jsem,ze tam mam xenony a sviti to krasne.

[upravil dne 30/11/08 hudy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: marttin

Děkuji:)

hudy: jakou teplotu barvy si vybral..?

Já bych ti rozhodně doporučil 4300 K (jako má kolega hudy), kterou mají všechny továrně montované xenony. Je s tím opravdu nejlíp vidět. Já mám 5000K a až budu měnit výbojky, tak za 4300K. Běžně prodávaných 6000K a víc už je moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

tak jsem včera nainstaloval HID sadu a jsem mile překvapen jak pěkně svítí!:) jen dnes ještě budu muset doladit levé světlo ve směru jízdy... (odmontovat nárazníka a světlo vyndat) je tam dost málo místa :( a vyměnění je skoro nadlidský výkon.. :-D Znepokojují mě 2 abnormality... 1) po instalaci nejsou výbojky ve středu kovového stínítka světlometu ale dotýkají se horní části stínítka... Snažil jsem se je vystředit asi 2h, ale bez úspěchu. 2) Ballasty pískají.. je to normální, bo možní způsobení dotykem plechového stínítka světlometu..? Mam podezření na vypálené patice.. ale to zjistím až dnes...

Děkuji a až bude hotovo pošlu odkaz na foto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: marttin

Ahoj

tak jsem včera nainstaloval HID sadu a jsem mile překvapen jak pěkně svítí!:) jen dnes ještě budu muset doladit levé světlo ve směru jízdy... (odmontovat nárazníka a světlo vyndat) je tam dost málo místa :( a vyměnění je skoro nadlidský výkon.. :-D Znepokojují mě 2 abnormality... 1) po instalaci nejsou výbojky ve středu kovového stínítka světlometu ale dotýkají se horní části stínítka... Snažil jsem se je vystředit asi 2h, ale bez úspěchu. 2) Ballasty pískají.. je to normální, bo možní způsobení dotykem plechového stínítka světlometu..? Mam podezření na vypálené patice.. ale to zjistím až dnes...

Děkuji a až bude hotovo pošlu odkaz na foto...

Ahoj, pokud se budeš opravdu hodně snažit, tak to do středu dostaneš, ale musím říct, že já tam tu jednu výbojku taky za boha nemohl dostat, tak jsem si pořádně zanadával a pak to tam nakonec zalezlo. Jinak se nemusíš bát balasty doopravdy pískají, zejména při startu, pak to trošku zeslábne, že už to není skoro slyšet. Můžu se tě akorát zeptat, kam přesně jsi umístil levej balast ( ten u elektroniky - máš třeba nějaký foto)? A nemáš náhodou problém, že ti to někdy při zapnutí světel restartuje elektroniku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...