Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Parkovací čidla na 406.

Cappry

Recommended Posts

Guest servisman

nezkoumal jsem jen dle co a jak rozměrově já to dělal podle sebe zprvu do lišty na zadní dveře ale pak dal do nárazníku/break/ není to nijak náročné

[upravil dne 25/11/08 honza406]

Původně zaslal: Tornado

Mam sedan stary model a cidla jsem daval do cerne listy na narazniku. Delal jsme to podle jednoho clena tady na foru (viz foto, ktereho nejsem autor!).

aV1JXZ89.jpg

a vrtal jsi to primo do narazniku na aute, nebo jsi ho kvuli tomu sundaval ? jak pak slo protahnout kabely od cidel, nevadi tam nejaka plastova vyztuha narazniku pod nim ?

montoval jsem kamosovi cidla na citroenu C5, tam to bylo v pohode a chystam se dat si je na svoji 406

Ferry: Naraznik jsem sundaval. Po vyvrtani dir bylo potreba vyrezat diry i do vyztuhy (polystyren), aby nevytlacovala cidlo ven. Cidla jsem nijak nelepil. Draty jsem tahal dirama co jsem si udelal v te vyztuze. Jde to trochu videt na fotce (draty jsou stahnuty zlutou paskou), bohuzel jsem mel po ruce jen mobil a fotka se rozmazala. :nevim

Jinak mam na aute i tazny, tak to muselo jit taky dolu...

aV1K3X8i.jpg

[upravil dne 26.11.2008 Tornado]

Mam sedan stary model a cidla jsem daval do cerne listy na narazniku. Delal jsme to podle jednoho clena tady na foru (viz foto, ktereho nejsem autor!).

aV1JXZ89.jpg

hezký je se koukat na fotku mého auta.... :D udělali jste mi radost,díky není problém,a nárazník jsem nesundával,jen jsme provrtali potřebným průměrem díry na senzory a obalili pro jistotu ještě z boku papírovou lepící jednostrannou páskou a fungujou jako fík !! Fakt super věcička,můžu jen doporučit !

Burisek: jo tak uz vim od koho tu fotku mam. Jsem si nemohl vzpomenout. ;) Tenkrat jsme si ji ulozil, ze to budu podle ni delat. Ja ten naraznik sundaval i z duvodu utesneni gumove pruchodky, kde vedou kabely od osvetleni SPZ. Mel jsem ji prasklou a tekla mi tama voda do auta.

Původně zaslal: Ferry

aV1JXZ89.jpg

a vrtal jsi to primo do narazniku na aute, nebo jsi ho kvuli tomu sundaval ? jak pak slo protahnout kabely od cidel, nevadi tam nejaka plastova vyztuha narazniku pod nim ?

montoval jsem kamosovi cidla na citroenu C5, tam to bylo v pohode a chystam se dat si je na svoji 406

Ahoj Ferry jde to úplně v pohodě,neměl jsem s tím žádnej problém ! A nárazník jsme nesundávali,akorát jak jsem psal tady viz výše,ještě jsme to pro jistotu oblepili jednostranou lepící páskou jo a pokud tam máš tažné,tak stačí jen dva senzory na kraje,ty uprostřed mi na displeji nic neukazují ale jsou zapojené. Pokud by jsi byl tady na vysočině,tak se můžeme zase domluvit a můžeš to zkouknout svím znaleckým okem :super ! A přívod na eletriku jsme natáhli ze světel zpátečky,aby to bylo jednodužší... :D