Jump to content
  • Aktuální cíle darů

El.Schemata P 306

Mr.Din

Recommended Posts

Ahojte, Nevíte kde sehnat? v PC podobě a kdyby to šlo v češtině ?

nějak se mi poslední dobou začla sypat elektrika u pežotka, momentálně nefunguje ovladaní stahování okýnek u řidiče, u spolujedce bez problému,, a neměl jsem ani rok staré odpory na topení a odešly, díky za rady..;)

Mám 306 1997 1.6 3-dv

Na to nepotrebujes ani schemu, hned ty povim kde to je ...

Pozri si tu prechodku, ten husi krk medzi dverami a kastli :) Na sto procent tam mas prodrany drat.

Je to prosnula chyba, hlavne u 306 tek, maji tam moc tvrde draty, a lame sa to tam, hlavne u toho konektoru...

Ked mas stastie, pojde to nadletovat, kdyz to bude v tom zalitem konektoru, tak viceme musis kupit novy.

Nic si s toho nerob, mne nejeden dalkovy central kvuli predrenymu kablu v tom krku :D ...

Presne jak rika Lubk0, bude to v tech dratech, ja mel prervanou vic jak polovinu...nesli dvere spolujezdce a radio, takze jsem pin po pinu vydlabal z toho zaliteho konektoru, naletoval nove draty a zase zalil tavnou pistoli...ale silena piplacka!

A ty odpory jsem resil taky...hold neni elektrika silna stranka Francouzu! :-( u me stacilo proklemovat (napajet paralelne medeny drat) neco co vypada jako rezistor (pravdepodobne to je jakasi tepelna pojistka) a byl pokoj...pravda ze jsem musle dat dohromady zpatky zapojeni dratu, protoze predchozi majitel se s tim nes... a sproste to prepajel bez tech odporu, takze mi sla jen 4.rychlost.

jo, tak díky, tam jsem to měl jen rozpojený a u dvou to bylo lehce zoxidovaný,, zkusim sundat tu gumu co přes to je a uvidim,, ale přesto schemata se mužou kdykoli hodit..:), a to s těma odporama, to sem měl zeačátku taky parchanti to takhle udělali a šla jen 4 plohoa no,, jen je mi divný že když sem to koupil nový a skoro vubec nepoužíval že to takhle odešlo.., tam jsou vlastně 3 jakoby ty pružinky, a jeden ten rezistor,, a ten se asi většinou zničí ne ? s pružinkama vizuální nic není,,

Guest servisman
Původně zaslal: Mr.Din

jáj tak to sem kokot,, před chvili koukám co to tam je,, řikám si neznám,, a nkej soubor u toho tak sem to hned smazal,, to se ti omlouvám,, a prosim jesi bys to poslal ještě jednou,, díky moc...:mad:

nerad posílám 2x ,ale máš to tam :papa

díky moc..,

no já už sem to taky rozebral, a ty kabely sou pořadně tvrdý,, a ten zelenej co vypadá jako napájecí a de do toho spínače byl dost na maděru a pak je tam ještě uzkej oranřvej a ten byl přerušenej ale vypadal že už delší dobu..

Ono hlavne vyskousej kabel po kabelu potahnotu smerem, jako by si je chtel vytahnout od toho konektory. Mne tam nebylo videt nic, par krat sem potah a 2 nebo 3 kable mi ostali v ruce...