Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kde koupit tlakovou nádrž na vodu cca 80-100l


Recommended Posts

Odesláno

Potřebuju sehnat novou tlakovou nádrž na studenou (pitnou) vodu dopravovanou přes čerpadlo ze studny o objemu cca 80 litrů (60-100l). Na netu jsou buď malé vodárny a součásti k nim (na prd - to je tak 10-20l) nebo zase dodavatelé velkých průmyslových od cca 400l nahoru (kam bysme to dali:D). Mezitím jen bojlery (což beru jako poslední ne moc vítanou možnost - koupit 80l bojler nebo nahradit stávající větší novým a starý použít jako nádrž). Kdybyste věděli o nějakém výrobci, firmě, postněte mi sem pls kontakt. Dík.

Odesláno
Původně zaslal: ozzy1956

možná je to blbost--ale jestli máš přístup ke vzduchojemům pro nákl.auta (Tatra,Liaz atd),jsou tam takové obsahy....

Není, po tlakovkách na vzduch jsem koukal. Problém ale je ten, že ty nádrže nejsou ošetřeny zevnitř (jak tyhle pro náklaďáky nevím). Asi bude potřeba s povrchovou úpravou zevnitř na vodu...

Odesláno

A nebo nechat udělat u někoho kdo dělá s nerezem.. Ale to by asi vyšlo mnohem dráž..

  • O 2 týdny později...
Odesláno

Buml: prosím Tě, nakonec jsme se doma dobrali vylučovací metodou přesně k té 100litrové nerez nádobě od Jovalu, kterou jsi mi postnul na prvním odkazu. Ty jsi kupoval z toho obchodu s instalačním materiálem přesně tuto? Budeme shánět vertikální (stojatou) bez vaku o objemu 80-100l v nerezu, tahle se nám líbí a ta cenovka, kterou jsi napsal je dost dobrá - tolik stála tato http://www.e-cerpadla.cz/tlakove-nadoby-joval-100l-vertikalni-bez-vaku-nerezova-p-6510.html nebo jiná? Dík.

Odesláno
Původně zaslal: buml

to sme si nerozumeli, ja mam 100l, ale v pozinku a kupoval sem ji u nas v Brode (respektive, instalater ji tam kupoval).

OK, v poho, každopádně díky, žes mě nasměroval na ty jovaly :papa. My jsme přes víkend od ocelovky přes pozink obojí od Dukly Trutnov (to je asi ono, cena kolem 5k sedí) došli nakonec k nerezu... a tahle se zalíbila, bez vaku a vypadá dobře vybavená (vývody atd..)

Odesláno

Toz mi mame na domaci vodaren prasknutou dole v pivnici jednu 1000 litrovou :D

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...