Mirrae24 Odesláno 8. říjen 2008 Odesláno 8. říjen 2008 Zdravím, nějak mi poblikávaly žárovky na zadku, tak jsem je všechny obměnil. Při couvání v noci mi vadí, že je parkovačka relativně slabá a navíc neosvicuje příliš prostoru, zajímalo by mě, zda se tato žárovka dělá třeba jako LED dioda s větší svítivostí? Díky.... Citovat
Guest servisman Odesláno 8. říjen 2008 Odesláno 8. říjen 2008 http://www.levnealarmy.eu/autodoplnky-72/pridavna-svetla-172/zadni-zarovka-2-vlakno-bile-led-1403.html Citovat
Mirrae24 Odesláno 8. říjen 2008 Autor Odesláno 8. říjen 2008 Děkuji.... Jak má dva stupně intenzity??? Jak se to ovládá??? Něco stejně výkoného a levnějšího asi není že? Citovat
Mirrae24 Odesláno 8. říjen 2008 Autor Odesláno 8. říjen 2008 Třeba toto, může být? http://www.motordiag.cz/produkt/led1157-19w Citovat
Fakir Odesláno 8. říjen 2008 Odesláno 8. říjen 2008 Původně zaslal: Mirrae24 Děkuji.... Jak má dva stupně intenzity??? Jak se to ovládá??? Něco stejně výkoného a levnějšího asi není že? To je náhrada za kombinovanou žárovku do obrysovek/brzdovek, takže jako běžná dvouvláknová žárovka. Musím tě ale zklamat - žádná LED žárovka není silnější než klasická 21W. Jestli už teď vidíš málo, tak s LEDkou v couvačce neuvidíš vůbec nic. Tyhle LED žárovky jsou akorát na efekt, v praxi jsou většinou nepoužitelné. Citovat
jofo Odesláno 8. říjen 2008 Odesláno 8. říjen 2008 Fakir ma pravdu. Ziarovka ziari do okolia a led je dost smerova, teda jej uhol vyzarovania je max 45 stupnov pri vysoko svietivej LED. Ale su aj take LED ziarovky ktore maju Led diody vsade okolo. Nemozem teraz najst odkaz na taku LED ziarovku. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.