Creams Odesláno 29. září 2008 Odesláno 29. září 2008 Tak POMALU ale JISTĚ se blíží zima. Auto budu odstavovat... a chci se zeptat jak správně zazimovat auto ... Určitě na špalky aby se vyvěsily tlumiče... baterka ven ... Citovat
Pata Odesláno 29. září 2008 Odesláno 29. září 2008 Creams: sucha garaz? nechal bych pootevrene okynko Citovat
ozzy56 Odesláno 29. září 2008 Odesláno 29. září 2008 nezapomenout vystříkat vodu z ostřikovačů,anebo dát zimní směs to samé chladící kapalina Citovat
OK406 Odesláno 29. září 2008 Odesláno 29. září 2008 Řádně umít a nakonzervovat = naleštit . Ničím nepřikrývej v garážiauto a to skrze vlhkost. Promazat vše. O kapalinách už tu píší jiný. [upravil dne 29/9/08 OK406] Citovat
jirka639 Odesláno 29. září 2008 Odesláno 29. září 2008 prodat na jaře koupit novy:cool: okynka bych stahl, ale chtelo by to neco do oken, nejakou dratenou sit, aby ti tam nelezly myši. kapaliny bych spiš viděl doplnit, než vylít,ale dat zimni. treba ted delaj sheron letni i do -5°C. [upravil dne 29/9/08 jirka639] Citovat
kyzektom Odesláno 29. září 2008 Odesláno 29. září 2008 Doplnuji: Napada me ze se vzdycky resil akumulator tak ho vyndej a dej do tepla nebo alespon odpojit dolejt destilku aby ti to nezralo elektriku presneji receno dolejt pak nabit. Promazat nejakym pripravkem tesnici gumy u dveri prostrikat olejem zamky a panty. Muzes striknout i pneu. Ted jde spis o garaz kde je vlhko: Stejne neni pro motor dobre nechat ho dluho stat bez protoceni. To je z duvodu pruzin na ventilech a korozi uvnitr motoru. Umejt a navoskovat karoserii. Docela slusne muzou zreznout kotouce. U dieslu bych doporucil natankovat zimni naftu ale to neni tvuj pripad. Muj nazor je s autem jezdit, jezdit a jezdit. Moje zkusenost je ze auto starne rychleji kdyz nejezdi nez kdyz jezdi. Vzledem k tomu ze mas 306 a ta ma pozinkovanou karoserii bych radeji jezdil i v zime. [upravil dne 29/9/08 kyzektom] Citovat
Creams Odesláno 29. září 2008 Autor Odesláno 29. září 2008 No jasně jde o nejhorší dobu tj jak začnou mrazy -5 a níže a sníh... nebudu mít ani zimní pneu .-D tak auto sem tam nastartuju gumy natřu silikonem dveře promažu taky... auto bude stát cca počítám od prosince do dubna max ... Jinak jezdit budu Francouzem, ale ne klubovým Renault Clio Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.