qmysak Odesláno 18. únor 2009 Odesláno 18. únor 2009 prodávat je nebudu vždy sem je chtěl a tak :rokersem byl rád když sem je koupil aj s autem:roker Citovat
čakom Odesláno 18. únor 2009 Odesláno 18. únor 2009 Ferry, qmysak: kde berete ty 16\" ouragany s ET 20? když je jich tak málo:( Citovat
qmysak Odesláno 18. únor 2009 Odesláno 18. únor 2009 koupil sem je z autem 5ks:aut líbí se??? Citovat
Ferry Odesláno 18. únor 2009 Odesláno 18. únor 2009 Původně zaslal: qmysak prodávat je nebudu vždy sem je chtěl a tak :rokersem byl rád když sem je koupil aj s autem:roker to byl dotaz na mne ja prave nedavno koupil ty same, ale byly z 206, ktera ma jine ET, takze bych byval musel davat podlozky, takze jsem se dva dni po koupi zase rozhodl je prodat a nastesti jsem skoro hned sehnal ty same ale uz na 406 Citovat
qmysak Odesláno 18. únor 2009 Odesláno 18. únor 2009 koupil sem je s autem 5 ks ale neprodám:cool:mám aj šruby ale je jich enom 15 tak uvažuju o pojistých šrubech tak mosím nějaké vhodné vybrat aby tam sedly Citovat
čakom Odesláno 18. únor 2009 Odesláno 18. únor 2009 Původně zaslal: qmysak koupil sem je s autem 5 ks ale neprodám:cool:mám aj šruby ale je jich enom 15 tak uvažuju o pojistých šrubech tak mosím nějaké vhodné vybrat aby tam sedly potřebuješ něco takovýho http://tuning.autodoplnky.cz/simbolz/pojistne-srouby-peugeot/?smid=99 origo v peugeotu stojí něco přes 1000,- Citovat
Ferry Odesláno 18. únor 2009 Odesláno 18. únor 2009 jj pojistaky jsou urcite dobry, ja kupoval primo originaly, vysly tusim na 1300Kc Citovat
BoneDaddy Odesláno 18. únor 2009 Odesláno 18. únor 2009 Oooooo, další Ouragany. Gratuluji pánové. Z vlastní zkušenosti vím jak je těžké je sehnat. Citovat
vdacny Odesláno 18. únor 2009 Odesláno 18. únor 2009 ked tak na to tak kukam, tak uz viem preco nemozem vtocit uplne volant bez suchania.... mam et 35, ake hrube podlozky by som tam mal dat? Citovat
Ferry Odesláno 18. únor 2009 Odesláno 18. únor 2009 Původně zaslal: vdacny ked tak na to tak kukam, tak uz viem preco nemozem vtocit uplne volant bez suchania.... mam et 35, ake hrube podlozky by som tam mal dat? no tak disky 6Jx15`` maji ET 18 cili 35-18 =17mm , disky 6.5Jx16 maji ET 20, cili 15mm o minimalne stejnou delku musis koupit take delsi srouby [upravil dne 18/2/09 Ferry] Citovat
vdacny Odesláno 19. únor 2009 Odesláno 19. únor 2009 Původně zaslal: Ferry Původně zaslal: vdacny ked tak na to tak kukam, tak uz viem preco nemozem vtocit uplne volant bez suchania.... mam et 35, ake hrube podlozky by som tam mal dat? no tak disky 6Jx15`` maji ET 18 cili 35-18 =17mm , disky 6.5Jx16 maji ET 20, cili 15mm o minimalne stejnou delku musis koupit take delsi srouby [upravil dne 18/2/09 Ferry] ja mam 16\", ale neviem ake je J. mam rozmer pneu 205/55 r16, a ked som to kupoval, tak tam boli podlozky cca 4mm Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.