martin406hdi Odesláno 11. září 2008 Odesláno 11. září 2008 Zdravicko Paaani nemate nahodou niekdo skusenosti s elektronami s tymto rozmerom (vid nazov temy) na peugeot 406 novy model.. jedna sa mi o to ci nebudu skret pri plnom zatazeni o blatnik vzadu alebo ci sa budu dat vytocit kola na plno v predu a ci nebudu skret o nalevku na naftu vzadu pod blatnikom... dakujem Citovat
MR.Y Odesláno 11. září 2008 Odesláno 11. září 2008 Ááá KESKIN KT 8, tak přesně tyhle mám na svém autě i ve stejném rozměru co píšeš. Osobně jsem musel montáž řešit za pomoci podložek bo jinak na přední nápravě drhly paprsky o brzdiče ! Jinak co se drhnutí plášťů týká tak mám obuty 205/55/16 a zatím si nikde neškrtly.... a to jezdím dost často pěkně naložený Citovat
martin406hdi Odesláno 12. září 2008 Autor Odesláno 12. září 2008 hm.. takze zase to sce podlozky:myslim Kde si ich zohnal prosim ta akej ich mas hrubky??? mozes dat please aj foto tvojho peugeotika na forum aby som videl ako to vypada na poriadnom autku? Citovat
čakom Odesláno 12. září 2008 Odesláno 12. září 2008 Původně zaslal: martin406hdi hm.. takze zase to sce podlozky:myslim Kde si ich zohnal prosim ta akej ich mas hrubky??? mozes dat please aj foto tvojho peugeotika na forum aby som videl ako to vypada na poriadnom autku? Já měl Autec Centro 7,5x16 ET 18 a nikde mě disk nedřel. Pneu 225/55/16 dřeli po snížení se nevešli do blatníků tak jsem dal 205/50/16 a pohoda. ale 1,8 má menší brzdy než ostatní motorizace. [upravil dne 12.9.2008 čakom] Citovat
MR.Y Odesláno 12. září 2008 Odesláno 12. září 2008 Jo jo, o tom to je... jak říkám, gumy nedřou nikde ale bez podložek vadí konkrétně u těchto kol přední brzdiče.... sice ET by mělo vyhovovat ale ty paprsky jsou u kraje vypouklé dovnitř ! Koukám že máš také HDi takže budeš mít asi stejný problém. A bylo to docela k naštvání bo by původně stačily podložky 5 mm a bylo by to o.k. a stačily by i původní šrouby, ale takhle slabé nemají centrovací osazení na středovou díru a to jsem nechtěl riskovat !!! Já tam mám podložky 20 mm a je to knop.... bohužel jsem na ně spěchal a jiné skladem neměli.... klidně by stačily 10 nebo 15 mm. No a sehnal jsem je u kámoše který má \"tuning\" obchod, ale dají se sehnat defacto v každém takovém obchodě. Foto bude hned jak přijdu na to jak si ho dát do podpisu Citovat
qmysak Odesláno 18. únor 2009 Odesláno 18. únor 2009 zdarec mám origo disky peugeot 16ky 205/55/16 ale není na nich napsané ET nevíte kolik má_??? Citovat
BoneDaddy Odesláno 18. únor 2009 Odesláno 18. únor 2009 Původně zaslal: qmysak zdarec mám origo disky peugeot 16ky 205/55/16 ale není na nich napsané ET nevíte kolik má_??? Podle toho jaké disky to jsou. Hoď foto. Ale podle mě by měli mít ET 20. Citovat
čakom Odesláno 18. únor 2009 Odesláno 18. únor 2009 Původně zaslal: qmysak zdarec mám origo disky peugeot 16ky 205/55/16 ale není na nich napsané ET nevíte kolik má_??? bude tam někde něco ve stylu CH 4-18 4 šrouby, ET 18 Citovat
Ferry Odesláno 18. únor 2009 Odesláno 18. únor 2009 sedan a kombi maji rafky 6.5 J16 s ET 20 a coupe ma 7J16 ET 12 ET je na rafku vyrazeno spolu s rozmerem , je to ve formatu: 6.5 J16 CH4-20 , prave ta posledni cislice je ET [upravil dne 18/2/09 Ferry] Citovat
qmysak Odesláno 18. únor 2009 Odesláno 18. únor 2009 na disku je 6,5J x 16H2 a pod tím je 4-20 se v tom nějak nevyznám víte někdo co to znamená???a eště pls jaké šruby???délku díkes chlapci Citovat
čakom Odesláno 18. únor 2009 Odesláno 18. únor 2009 Původně zaslal: qmysak na disku je 6,5J x 16H2 a pod tím je 4-20 se v tom nějak nevyznám víte někdo co to znamená???a eště pls jaké šruby???délku díkes chlapci ET je 20. šrouby tam budou muset být origo s rovnou dosedací plochou. Citovat
qmysak Odesláno 18. únor 2009 Odesláno 18. únor 2009 takže je to v poho???hodil bych sem foto ale nevím jak:-( Citovat
čakom Odesláno 18. únor 2009 Odesláno 18. únor 2009 zmáčkni tlačítko citovat nebo quote /v pravo u nějakýho příspěvku/ nevím jakej používaš formát pozadí. a dole je pak tlačítko procházet. musíš ten obrazek zmenšit zhruba ma 800x600 [upravil dne 18.2.2009 čakom] Citovat
Ferry Odesláno 18. únor 2009 Odesláno 18. únor 2009 pekny ouragany budou sluset, ja uz je mam taky pripraveny na balkone, jeste premyslim ze bych jim nechal trochu renovovat lak a pak uz jen obout do pripravenych gum a uz se tesim na jaro Citovat
čakom Odesláno 18. únor 2009 Odesláno 18. únor 2009 Původně zaslal: Ferry pekny ouragany budou sluset, ja uz je mam taky pripraveny na balkone, jeste premyslim ze bych jim nechal trochu renovovat lak a pak uz jen obout do pripravenych gum a uz se tesim na jaro nechtěl si je prodávat? Citovat
qmysak Odesláno 18. únor 2009 Odesláno 18. únor 2009 já je mám pěkné nepoškrábané a líbí se mě na autě sou krásné aspon mě se líbí:-)pneu eště sezonu vydrží:-)už jen sehnat šruby a at je už teplo at se dají na káru:-) jinak dík chlape Citovat
Ferry Odesláno 18. únor 2009 Odesláno 18. únor 2009 Původně zaslal: čakom Původně zaslal: Ferry pekny ouragany budou sluset, ja uz je mam taky pripraveny na balkone, jeste premyslim ze bych jim nechal trochu renovovat lak a pak uz jen obout do pripravenych gum a uz se tesim na jaro nechtěl si je prodávat? hehe, ty s ET 28 z 206 uz jsou prodane a obratem jsem sehnal spravne s ET 20, jsou sice v trochu horsim stavu, ale zato ze 406 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.