Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kdo jedete na sraz z Plzně?


Recommended Posts

Ahoj hledám někoho kdo pojede na sraz z Plzně nebo okolí. Původně jsem chtěl jet na sraz také, ale porazila mě viroza jak hrom ( alespoˇn doufám že je to jen viroza) a mám i nemocné auto - prává přední poloosa je v háji. Ale k tématu: s členem jarajardou jsem byl domluven že mi na sraz přiveze zadní nárazník na 306 kterej potřebuji. No bohužel tam nejedu a jinak se navzájem jen tak nesetkáme. Pomohl by mě někdo a přivezl mi ho do Plzně? Narazník bude samozřejmě čistý a zabalený. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pepan_333

Nazdárek !!!!!!!!!!!!!!!!

bydlím 30 km od Plzně (Merklín) a na sraz jedu tak ti to mohu přivést (mám volná místa , můžeš jet se mnou!!!!!!!!!!!!!!!)

Pepan:super

Ahoj, no to by bylo supr, jet určitě nemůžu ale dík za nabídku ale určitě bych uvítal kdyby jsi mi dovezl ten nárazník. K tobě domu bych si už pro něj něčím přijel. Napiš mi na SZ mobil nebo mail na kterej ti můžu napsat abychom se domluvili konkrétněji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Vzhledem k předpovědi doporučuji s sebou dostatek teplého oblečení, možná ani spacák nebude od věci - v sobotu se očekává mximálně 13 C!!!

[upravil dne 10/9/2008 Medvěd]

Tenhle příspěvek jsem si přečetl už asi třikrát:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...