Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

jestli myslíš homologovanou fólii na zatmavení oken, tak té topení nevadí. Cokoli jiného na zadní okno lepit stejně nemůžeš nebo Ti seberou policajti techničák! Případně Tě nechají samolepku na místě odstranit. Ze zákona nesmíš mít na zadním okně nalepeno nic, co by jakkoli bránilo ve výhledu z vozu, pokud to nemá potřebnou homologaci pro provoz na místních komunikací. Vím o čem mluvím. Sundaváme klientům samolepky ze zadních oken každou chvíli, aby dostali zpět techničák.

Odesláno
Původně zaslal: destiny

jestli myslíš homologovanou fólii na zatmavení oken, tak té topení nevadí. Cokoli jiného na zadní okno lepit stejně nemůžeš nebo Ti seberou policajti techničák! Případně Tě nechají samolepku na místě odstranit. Ze zákona nesmíš mít na zadním okně nalepeno nic, co by jakkoli bránilo ve výhledu z vozu, pokud to nemá potřebnou homologaci pro provoz na místních komunikací. Vím o čem mluvím. Sundaváme klientům samolepky ze zadních oken každou chvíli, aby dostali zpět techničák.

nechci delat kravu ale od dob co maji auta dve venkovni zrcatka tak na zadnim okně muzes mit co chceš , klidne i plech misto skla.

Odesláno
Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: destiny

jestli myslíš homologovanou fólii na zatmavení oken, tak té topení nevadí. Cokoli jiného na zadní okno lepit stejně nemůžeš nebo Ti seberou policajti techničák! Případně Tě nechají samolepku na místě odstranit. Ze zákona nesmíš mít na zadním okně nalepeno nic, co by jakkoli bránilo ve výhledu z vozu, pokud to nemá potřebnou homologaci pro provoz na místních komunikací. Vím o čem mluvím. Sundaváme klientům samolepky ze zadních oken každou chvíli, aby dostali zpět techničák.

nechci delat kravu ale od dob co maji auta dve venkovni zrcatka tak na zadnim okně muzes mit co chceš , klidne i plech misto skla.

Pochopitelně ani jedna z těch samolepek, které jsme sundavali, vůbec ve výhledu z auta nebránila a máš pravdu, že když máš dvě zpětná zrcátka nemáš co řešit, ale vysvětluj to policajtům.

Odesláno

2 Pe.Tr: V podstatě Tvůj polep zadního okna s reklamou na Šebetov je učebnicovým příkladem ;) Bohužel toto zákon nepovoluje. Podle zákona je toto definováno jako bránící ve výhledu. Stačí abys narazil na aktivního policistu a donutí Tě to na místě oloupat pod pohrůžkou sebrání techničáku.

Odesláno

já s tímhle prošla bez připomínky technickou a 2 policejní kontroly,taktéž bez námitky a večer je to reflexní,čili do\'st viditelné a nikdo mě kvůli tomu nenaháněl:roker Ale je fakt,že výhledu to umístění v horní části okna nebrání.. a já bych si ani celé sklo nezadělávala- mám ráda přehled:mrk

post-0-141096013433_thumb.jpg

Odesláno

Já mám taky přes celé zadní sklo samolepku, je tam více jak 2 roky a nikdy nikde žádné problémy nebyly, ani na technické a ani s žádnýma policajtama. Taky si myslím, že od určité doby, můžeš mít na zadním skle cokoliv.

Jinak já tu nálepku mám nalepenou z venku :papa .

Odesláno

destiny má v tomhle pravdu, i v tom že záleží na policajtech, na STK zadní okna fakt neřeší taky ji tam mám, kámošovi prošli i nehomologované zrcadlové folie na zadním okně, jedna policejní kontrola neměla problémy a pak najednou to měl strhlý tak jsem se ho ptal a říkal že to musel před jednou hlídkou sundávat... takže asi tak...:P

Odesláno
Původně zaslal: destiny

2 Pe.Tr: V podstatě Tvůj polep zadního okna s reklamou na Šebetov je učebnicovým příkladem ;) Bohužel toto zákon nepovoluje. Podle zákona je toto definováno jako bránící ve výhledu. Stačí abys narazil na aktivního policistu a donutí Tě to na místě oloupat pod pohrůžkou sebrání techničáku.

jestli se nepletu, tak policista neni ten kdo rozhoduje o technicke zpusobilosti a proto ti ani nemuze zabavit osvedceni o registraci vozidla cast I

Zkusit neco v tomto smeru na me tak okamzite vytacim inspekci ministra vnitra;)

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...