Vertex Odesláno 12. červenec 2008 Odesláno 12. červenec 2008 Původně zaslal: Lukash605 děkuju za poslání spíš mi přijde že pán moc km v 605ce nenajezdil.protože to co (ne)píše o motorech je celkem našťastný.jak vychvaluje podvozek no dejme tomu.ale úplně mě vytočil tím co napsal o interiéru viz.volant apod.že je auto pohodlný to víme asi všichni,ale článek spíš kritizuje než chválí toť můj názor Přesně tak, jen jsem to prolítl a všiml si toho samýho, co Ty. Ještě ty keci o hranatosti .... právě to se mi na tom líbí Citovat
Freedy Odesláno 12. červenec 2008 Odesláno 12. červenec 2008 To byl zase chytrej článek, jediný co snad bylo pravda, že jich rychle na silnicích ubejvá. Citovat
SV 24 Odesláno 12. červenec 2008 Autor Odesláno 12. červenec 2008 Je to banda blbcu,kteri se v zivote nesvezli v 605ce.Jinak by tohle nemohli napsat! Ale my vime sve!!! Podle me je 605 NEJ auto na svete!!!! Prome urcite.Nedam na ni dopustit! Citovat
ondris Odesláno 12. červenec 2008 Odesláno 12. červenec 2008 mne sa ten clanok nedostal, tak nemozem citat, ale aj pre mna je to moje velmi velkyluxus,proste v takom aute som sa este tusim neviezol... proste dobry kaaar:) Citovat
Fusion Odesláno 12. červenec 2008 Odesláno 12. červenec 2008 Přijde mě jak kdyby to psal schizofrenik ale je pravda že neznalci si to se 405 pletou. Citovat
SV 24 Odesláno 13. červenec 2008 Autor Odesláno 13. červenec 2008 Coz je promne nepochopitelne.Vidim v tom jasne rozdily a s Alfou 164 uz vubec ne! A ten volant se mi moc libi!!! Jen me potesil fakt,ze patri k nejlepe ovladanym predokolkam na svete (s tim souhlasim).Ale zajimalo by mne,jak se da ridit plynem 605??! Citovat
Lukash605 Odesláno 13. červenec 2008 Odesláno 13. červenec 2008 je pravda že si to lidi pletou.když jsem přijel minulý rok do milovic na tuning sraz.tak čekám v koloně před vjezdem a týpek co čmáral čísla se ptá druhýho.to je 405ka???ty vole já nevím.jasně to je 405.ale není ta je menší.nakonec už to brácha nevydržel stáhl okno a zařval to je 605ka volové a hned bylo ticho alfa 164???kde to vzal?trošku podobný je ten prolis po bokách,ale to je asi vše:D tak mě napadá,blikáte taky na 605ky?nebo zdravím jenom já Citovat
SV 24 Odesláno 13. červenec 2008 Autor Odesláno 13. červenec 2008 Pokud nejakou potkam tak na ne tez rad zamavam nebo bliknu...! Citovat
Vertex Odesláno 13. červenec 2008 Odesláno 13. červenec 2008 Jj, ale musí to bejt voňavka, nějaký ty prorezlý šunky nezdravím Citovat
SV 24 Odesláno 13. červenec 2008 Autor Odesláno 13. červenec 2008 Presne tak.Pokud vidim nejaky delniky v tom tak taky nezdravim! Citovat
Vertex Odesláno 13. červenec 2008 Odesláno 13. červenec 2008 Tak jsem si to konečně v klidu přečetl celý a větší slinty jsem ještě nečet. Všechny věci, který dělaj 605tku 605tkou tam ten manták pomluvil. Mažu Citovat
Petr Eliáš Odesláno 14. červenec 2008 Odesláno 14. červenec 2008 vidím, že je to velice žádanej článek a je mi jasný, že už tě to posílání musí nudit, ale přes to bych chtěl taky poprosit a přečíst si to, pokud bys byl tak laskav a poslal mi to. kulikelias@seznam.cz díky:super Citovat
Trundik Odesláno 14. červenec 2008 Odesláno 14. červenec 2008 také bych prosil jedenkráte zaslat na vladtrunda@volny.cz Díky Citovat
Fusion Odesláno 14. červenec 2008 Odesláno 14. červenec 2008 http://leteckaposta.cz/782844243 něco přes 3mb Citovat
Podlesny Odesláno 14. červenec 2008 Odesláno 14. červenec 2008 ten asi 605-ku videl prvykrat na obrazku v tom casopise, nechapem o co vlastne v tych dvoch stlpcoch pisal, o co ide??? Citovat
SV 24 Odesláno 15. červenec 2008 Autor Odesláno 15. červenec 2008 Nedokazou pochopit,ze existuji lepsi auta nez VW... 605ka je auto aut!!! Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.