f3Rd@ Odesláno 18. červen 2008 Odesláno 18. červen 2008 Cau, myslim, ze tu nekdo dodelaval el. zadni okna. Hledal jsem, ale bohuzel jsem nenasel. Pokud nekdo jo, tak dejte vedet. Potrebuju poradit s kabelazi co jde do dveri. Kolik kabelu je potreba dodelat (co jsem pocital tak minimalne 2) a hlavne kam je napojit. Diiiik. Citovat
OK406 Odesláno 19. červen 2008 Odesláno 19. červen 2008 Zkus napsat Ferry, ten si ,,vylepšoval\" svoji 406. Citovat
f3Rd@ Odesláno 19. červen 2008 Autor Odesláno 19. červen 2008 priprava tam prave neni. do sloupku je asi o 5 dratu min nez je potreba 1 je na svetylko ve dverich, coz zatim nepotrebuju 1 bude ovladani od ridice to taky zatim nepotrebuju 1 je spojenej mezi pravym a levym konektorem a 2 tam chybi. meli by to byt draty cislo: b11b 6264 a285 b25v 6224 [upravil dne 19/6/08 f3Rd@] Citovat
f3Rd@ Odesláno 19. červen 2008 Autor Odesláno 19. červen 2008 Ve dverich mam kabely vymeneny. Akorat do tech dveri to jeste musim nejak natahnout... Citovat
f3Rd@ Odesláno 30. červen 2008 Autor Odesláno 30. červen 2008 Ma nekdo v Brne zadni el. okna u koho bych si mohl zmerit jake je kde napeti? Citovat
Midloch Odesláno 30. červen 2008 Odesláno 30. červen 2008 Třeba já, není problém můžem se domluvit.... Ale nevím...mám multiplex, jestli tam nebude rozdíl? Citovat
Ferry Odesláno 30. červen 2008 Odesláno 30. červen 2008 k zadnim oknum vedou ctyri draty, pokusim se stahnout ti schemata zapojeni Citovat
Ferry Odesláno 30. červen 2008 Odesláno 30. červen 2008 Původně zaslal: f3Rd@ multiplex je co? multiplex je palubni sit s jednotkou BSI tak zapojeni jsem ti poslal na mail, tak snad z toho neco dohledas [upravil dne 30/6/08 Ferry] Citovat
Midloch Odesláno 30. červen 2008 Odesláno 30. červen 2008 Nevím jestli to řeknu správně - Multiplex je rozvodná síť, napojená na řídící jednotku komfortu BSI. Pozná se podle ovládacích páček pod volantem (rádio, tempomat) původní modely kulaté, modely s multiplexem hranaté. Myslím že v zapojení obvodu oken (spínače a motorky) nebude rozdíl, rozdíl bude v napojení do jednotky BSI, která řídí přívod proudu do obvodu. Citovat
f3Rd@ Odesláno 30. červen 2008 Autor Odesláno 30. červen 2008 Původně zaslal: Ferry Původně zaslal: f3Rd@ multiplex je co? multiplex je palubni sit s jednotkou BSI tak zapojeni jsem ti poslal na mail, tak snad z toho neco dohledas [upravil dne 30/6/08 Ferry] no koukam na to, zatim z toho nejsem chytry, zkusim to porovnat s tim co uz mam. EDIT: divam se, ze ve schematu jsou rele zadnich oken, tam mozna bude zakopany pes. Sakra, v peugeotu to bude pekna palka :-( [upravil dne 30/6/08 f3Rd@] Citovat
f3Rd@ Odesláno 30. červen 2008 Autor Odesláno 30. červen 2008 proc kdyz ve schematu vedou k motoru 2 draty je tam v realu dratu 6 ? :myslim:( uz toi vim, bo to schema je v knizce \"jak na to\" ve schematu z peugeotu je jich vsech 6, z cehos ovsem radost nemam [upravil dne 30/6/08 f3Rd@] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.