Guest M-A-X Odesláno 17. červen 2008 Odesláno 17. červen 2008 Chlapi nevite nekdo co to muze bejt za kontrolku??? Sviti to ve druhy poloze klicku a chvilku po nastartovani. Je to na Citroenu AX 1.1 benzin Citovat
Tosko Odesláno 17. červen 2008 Odesláno 17. červen 2008 No neviem nie som si istí, ale mala by to býť kontrolka katalizňatora, aj ja ju mam na 405 :myslim Citovat
pastorek Odesláno 17. červen 2008 Odesláno 17. červen 2008 Na WV group je to kontrolka lambda sondy a jej vyhrievania. Citovat
Pája Rybišár Odesláno 17. červen 2008 Odesláno 17. červen 2008 kontrolka diagnostiky motoru!,,,,použij hledaní už se to tu řešilo u 205tky....ja osobně ji tam taky mam..... Citovat
Guest servisman Odesláno 17. červen 2008 Odesláno 17. červen 2008 není to jako vysoká teplota katalyzátoru?? Citovat
Guest M-A-X Odesláno 17. červen 2008 Odesláno 17. červen 2008 Kamos mi rikal ze je to kontrolka ridici jednotky ale to se mi nejak nezda Citovat
Guest servisman Odesláno 17. červen 2008 Odesláno 17. červen 2008 kontrolka řj čili diagnostika je oranžová a v ní jako K Citovat
Tosko Odesláno 17. červen 2008 Odesláno 17. červen 2008 ja som si istý že je to katalizátor a mysliým ze prehriaty:D Citovat
Burisek Odesláno 18. červen 2008 Odesláno 18. červen 2008 taky si myslím že to bude kontrolka katalizátoru...... Citovat
Guest M-A-X Odesláno 18. červen 2008 Odesláno 18. červen 2008 ok diky. A vadi to ze se to rozsviti ve druhy poloze klicku a za chvilku po nastartovani to zhasne??? Citovat
Maverick Odesláno 18. červen 2008 Odesláno 18. červen 2008 Ne pravdu mají ti, kteří říkají, že je to kontrolka motoru, čili diagnostika. U většiny Peugeotů je tam kontrolka oranžová se symbolem připomínajícím písmeno K, ale třeba já mám na 205-ce právě tohle. M-A-X: Ta kontrolka má zhasnout cca 2 - 5 vteřin po nastartování a rozsvěcí se za jízdy pouze tehdy, když je nějaký problém. [upravil dne 18.6.08 Mefisto86] Citovat
třídvířko Odesláno 18. červen 2008 Odesláno 18. červen 2008 No nevim,ale měl by to být katalizátor... Citovat
Guest M-A-X Odesláno 18. červen 2008 Odesláno 18. červen 2008 No prave kontrolka ridici jednotky ktera ma tvar pismene K tam neni. Takze misto ni je tohle to Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.