Jump to content
Sign in to follow this  
Matthew

Blbne mi přední kolo

Recommended Posts

Nazdárek lidičky,

Už pár dní mi moje řechtačka blbne v pravých zatáčkách. Když do ní jedu tak 90 (což sestává třeba jižní spojce), tak mi najednou auto skokem začne víc točit. Včera jsme ho ale měli zvednutý a snažili jsme se cvičit s levým i pravým kolem a obě se tvářili OK. Nemáte někdo tip, co by to mohlo dělat?

dík

Share this post


Link to post
Share on other sites

Todle skokovýchování jsem taky pozoroval na své 205. Vymněnil jsem ramena, čepy, tlumiče a dělalo to stále (výmněna byla nutná) Pak jsem hned nato nechal seřídit geometrii a myslím, že je po problému.

Dělalo mi to na rovné cestě, ve vyjetých kolejích to byl docela nepříjemný pocit. Ale nebylo to moc skokově, ale trošku to uhnulo. S velice krásným řízením jaké má 205 to byl vždycky blbej pocit.

Zkus tu geometrii. Mám pocit, že mně se to odstranilo seřízením kol. 14 denní zkušenosti se seřízením a nic jsem zatím nepozoroval.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak mam zase jeden uplne divej tip :)

spodni oko na leve tehlici - taky me to potkalo a byl to skoro tanec s vlky. Ten vrakacista, co mi prodaval \"novou\" rikal, ze ty levy trpi vic, pry mozna proto, ze tam je kratsi poloosa.

Na zvednutym aute to nemusi byt poznat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Geometrie by měla bejt OK, aspoň v servisu mi tvrdili, že kontrolovali geometrii na všech kolech, když jsem tam měl autíko na opravu po polibku na pr... (ale věř lidem ze značkovky).

Ten Voštíkův tip musím nějak ověřit i když se mi to kolo nechce rozebírat:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

jo ja si nevsiml, ze mas 206, ale to neva - je to prakticky to stejny... Jeste me napadlo at zkusis zaverglovat s tim levym kolem, kdyz to mas nadzednuty. Chytni to za vrch a spodek a zkus s tim zacloumat. Potom jeste nejakym pajzrem mezi rameno a techlici, at poznas, jestli to nedela cep...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×