jakub106GTI Odesláno 22. květen 2008 Odesláno 22. květen 2008 viděl jsem na UK stránkách ve 106 tento motor co pak je to za úpravu?? Citovat
Capy Odesláno 22. květen 2008 Odesláno 22. květen 2008 připadá mi to jak motor z 205 gtička na dvojitech karbecích Citovat
KoNG Odesláno 22. květen 2008 Odesláno 22. květen 2008 no každopádně to vypadá na slušný trhač asfaltu Citovat
jakub106GTI Odesláno 22. květen 2008 Autor Odesláno 22. květen 2008 že jo Kongu....No chtěl bych to vidět v akci....Zjistim na těch stránkách více...teda snad:) škoda že nemám představu co ty dva karburátory dokážou:( Citovat
Budla Odesláno 22. květen 2008 Odesláno 22. květen 2008 Hmmmm dvojitý webry,to bych si taky nechal líbit:mrk Citovat
Budla Odesláno 22. květen 2008 Odesláno 22. květen 2008 A proč má webry tady z tý strany? ze předu mam u 106 svody od vejfuku........ Citovat
BOSSCZ Odesláno 22. květen 2008 Odesláno 22. květen 2008 To je mooooooc pěkná práce z toho by se dalo papat :D Citovat
vinorak Odesláno 22. květen 2008 Odesláno 22. květen 2008 Původně zaslal: Budla A proč má webry tady z tý strany? ze předu mam u 106 svody od vejfuku........ no protože to je motor XU a ten je takhle vymyšlenej:D Citovat
Pája Rybišár Odesláno 22. květen 2008 Odesláno 22. květen 2008 No je to určo motor řady XU;) ale těd dilema jestli 1,9(XU92C,XU9J1atd atd) nebo 1,6(XU51C,XU52C či XU5CP atd..),od pohledu nerozeznatelne:P Citovat
Pája Rybišár Odesláno 22. květen 2008 Odesláno 22. květen 2008 Jo a jenom takovy detail:DTohle je Peugeot 205 nikoli 106:aut Citovat
vinorak Odesláno 22. květen 2008 Odesláno 22. květen 2008 Původně zaslal: Pája Rybišár Jo a jenom takovy detail:DTohle je Peugeot 205 nikoli 106:aut jo jo je to 205 podle plastu u okna a přední vzpěry Citovat
bubakkaja Odesláno 22. květen 2008 Odesláno 22. květen 2008 Tady je i 106ka http://www.dp-engineering.nl/EN/projects/106_gti_turbo.php Citovat
John Odesláno 22. květen 2008 Odesláno 22. květen 2008 Původně zaslal: bubakkaja Tady je i 106ka http://www.dp-engineering.nl/EN/projects/106_gti_turbo.php To GTI vypadá fakt nádherně.... Jinak ten motor a auto je 205 ... a jak už pár lidí psalo je to buď 1.6 nebo 1.9GTI ale spiš myslím ze 1.9GTI.. a moc pěkně udělaná.. Citovat
BoneDaddy Odesláno 22. květen 2008 Odesláno 22. květen 2008 Já vím co má v té 106 nebo 205- HROMADU nenavrátitelných PENĚZ Citovat
BiFF Odesláno 22. květen 2008 Odesláno 22. květen 2008 Jakub: kamos ma 205MI16 a to je trhac asfaltu mel dorazit na Sec , ale nakonec mel rodinnou oslavu Citovat
jakub106GTI Odesláno 26. květen 2008 Autor Odesláno 26. květen 2008 Původně zaslal: BiFF Jakub: kamos ma 205MI16 a to je trhac asfaltu mel dorazit na Sec , ale nakonec mel rodinnou oslavu tak to bych strašně rád videl naživo..Musíš ho přemluvit na nějaký jiný sraz... Citovat
BiFF Odesláno 26. květen 2008 Odesláno 26. květen 2008 No snad by mohl na sebetov , on neni takovy moc srazovy Citovat
jakub106GTI Odesláno 26. květen 2008 Autor Odesláno 26. květen 2008 Původně zaslal: BiFF No snad by mohl na sebetov , on neni takovy moc srazovy A nějaký fotky té jeho krásky nemáš? Citovat
BiFF Odesláno 26. květen 2008 Odesláno 26. květen 2008 Zkusim neco najit popripade pres tyden nafotit Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.