adraj Odesláno 21. květen 2008 Odesláno 21. květen 2008 člověk se potřebuje občas odreagovat :bacha http://www.zabava-online.cz/online-hry-/srandovni-hry/bouchni-do-nej.html Citovat
nanux Odesláno 21. květen 2008 Odesláno 21. květen 2008 Pecka Jen nechápu jak někdo mohl nahrát 1600 pts Citovat
macik.83 Odesláno 21. květen 2008 Odesláno 21. květen 2008 To jo, 700 a uz jsem nemel co rozbijet Citovat
Guest M-A-X Odesláno 21. květen 2008 Odesláno 21. květen 2008 666:bacha:bacha:bacha:bacha:bacha:bacha:D:D Citovat
peugeotkovic Odesláno 21. květen 2008 Odesláno 21. květen 2008 610:bacha:aut Ta bedna vlevo se dá bouchat i zhora i z pravoboku..,monitor taky i shora.. ale už mě to přestává bavit.. [upravil dne 21.5.2008 peugeotkovic] Citovat
MatrixChose Odesláno 21. květen 2008 Odesláno 21. květen 2008 Bomba :D nejlepší je BSOD jinak 561 napoprvý a stačí Citovat
vendelinek Odesláno 21. květen 2008 Odesláno 21. květen 2008 240 na notenboku s dvouma prstama [upravil dne 21.5.2008 vendi.stejskal] Citovat
chuck11 Odesláno 21. květen 2008 Odesláno 21. květen 2008 Tak to je mazec,skoušel to už někdo i naživo:D:D:D Citovat
jarajarda Odesláno 21. květen 2008 Odesláno 21. květen 2008 719 a nevim proč sem měl pak chuť mrdnout i do toho svýho, no možná to bude tím, že se mi u toho kousnul....:bacha:bacha:bacha:bacha:bacha:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.