Jump to content
Sign in to follow this  
Libor

zadní brzdy

Recommended Posts

nevite nekdo neco o tom jestli existuje neco jako kotoučový brzdy na zadní kola u 405-ky? a ještě mam problem: špatně to brzdí:mad: nejspíš to bude posilovačem protože když to našlápnu podruhý tak brzdí líp. tak co je potřeba aby to fachalo dík předem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lbor, skúšal si už odvzdušni? brzdy?

Mne v zime odišla podltaková hadica od motora k posilovaču. Raz to brzdilo, inokedy nie, najhoršie že som ju skušal dva razy a vyzerala by? dobrá, pre istotu som ju skusil vymeni? a bolo to OK. Musela niekde prepuš?a?. Skús možno to pomôže. V servise mi tvrdili na 100%, že je to posilovač.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Existují zadní kotoučovky na 405. Ale pokud je na tom autě nemáš od výroby (Mi16, T16), tak je docela zbytečnost uvažovat o nějakých přestavbách.

Pokud to špatně brzdí, a moc tomu nerozumíš, dej to do servisu. Nic víc ti poradit nemůžu, brzdy nejsou zrovna vhodnou částí auta pro experimenty.

Jinak, pokud to brzdí až na druhé šlápnutí, máš tam někde vzduch. A pak taky se docela rády přidírají válečky, hlavně vzadu, a přicpávají omezovací ventilky. A pokud je auto již poněkud starší, je vhodné se důkladně podívat na stav trubiček a hadic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×