jakub106GTI Odesláno 14. duben 2008 Odesláno 14. duben 2008 http://www.stream.cz/video/11/63670-gti Citovat
jakub106GTI Odesláno 14. duben 2008 Autor Odesláno 14. duben 2008 http://www.stream.cz/video/11/63674-gti a ještě jedno Citovat
Stifler Odesláno 14. duben 2008 Odesláno 14. duben 2008 Zvuk dobrej. Prodlevy mezi zařazovanýma stupněma by mohly bejt kratší, ale nevadí. Ale nedá mi to a musim se zeptat: To ti při natáčení videa u kameramana furt někdo cvakal na klávesnici počítače nebo co to je za zvuk??? Citovat
f3Rd@ Odesláno 14. duben 2008 Odesláno 14. duben 2008 Původně zaslal: jakub106GTI http://www.stream.cz/video/11/63670-gti paradni zvuk Citovat
jakub106GTI Odesláno 15. duben 2008 Autor Odesláno 15. duben 2008 Původně zaslal: Stifler Zvuk dobrej. Prodlevy mezi zařazovanýma stupněma by mohly bejt kratší, ale nevadí. Ale nedá mi to a musim se zeptat: To ti při natáčení videa u kameramana furt někdo cvakal na klávesnici počítače nebo co to je za zvuk??? No jo s tim řazením ale to nebyl sprint:aut ne je fakt že když to tam kopu rychle občas to nestíhá trojka a jde přes zoubek.. Jo a to video je strašný byl to nějakej foták a cvaka tomu ta uzávěrka...se polepším:) Citovat
jakub106GTI Odesláno 15. duben 2008 Autor Odesláno 15. duben 2008 Původně zaslal: MichalTalbot Hmm pěkný... Taky přihodím Noo teda taky dobý Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.