oddie Odesláno 25. únor 2004 Odesláno 25. únor 2004 Vím. Povolit 4 matice s hlavou 13, pootočit o chňoupek čerpadlem a zase utáhnout... Ovšem, není to taková prdel, jako to vypadá. Na spodní matici je velmi vhodné vlastnit tzv. alternátorový klíč (obyčejné očko, jenže zahnuté do zatáčky \"za roh\" ), protože tam vadí altík. Ten klíč jsem zatím viděl jen od Hazetu, za pouhých 500,-Kč (prkotina za obyčejné očko, což? Kdyby jej někdo měl zbytečný, kilo za něj dám z fleku...). Dále, je třeba vědet, o kolik pootočit. Je dobré udělat si rysku s původním nastavením, na chod má vliv i pootočení o 1mm. Pokud je předvstřik příliš velký, sice to bezva startuje, ale je to hlučné, a víc to kouří. Naproti tomu s malým předvstřikem to špatně startuje, běží potichu (měkce), a pro změnu to víc kouří... Já to nastavení trefím vždy až tak napotřetí, napočtvrté - a až po tom, co s tím autem chvilku jezdím, nad zvednutou kapotou to nepoznám (a to mám ten sluch docela slušnej, troufám si říci). [Editován dne 2/25/04 oddie] Citovat
vix Odesláno 25. únor 2004 Odesláno 25. únor 2004 oddie, co takhle vzit ocko, rozriznout a v pozadovanem uhlu prevarit... na 13 by nemela byt takova sila, aby to ve svaru kruplo ... Ale asi je to moc prace... (priznavam) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.