Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Nazdárek,

UPOZORNĚNÍ přesto, že rok 2008 je rokem přestupným, opět jako po staletí připadl tento den na 29.2. nikoliv na 31.4. a proto kdo se chce zúčastnit \"pálení čaroudějnic\" ať radši nastartuje koště 30. dubna - JINAK TO NESTÍHÁ. Protože Ti co budou čekat na 31.4. to PROMEŠKAJÍ. Čus bus a ZDAR srazu - dorazím už 30 v počtu 4 kousky a asi ve 3 autech. :-)

Odesláno

!!! OPRAVA !!!

vsem se moc omlouvam za drobne tiskove chyby, soubor v odkazu v tomto vlakne uz je opraven, zvadlo opravil jirka uz ted.

- poplatek za auto je 45,- misto 50,- (ceny mimo sezonu)

- telefon na mk405 je opraven

- carodejnice jsou opravdu 30.4

vsem se omlouvam za chyby, pokud jiz nekdo penize poslal podle uvedenych vzoru tak rozdil vratime v hotovosti na srazu

Marlin: ano, muzes. ale prosim, cenu si spocitej podle ceniku kempu, ju.

Odesláno
Původně zaslal: Marlin

proste poslu nejake penize a zbytek si nechas, bo to je na me moc cisilek :aut:D

zbytek ti vratim, jinak me Trundik vezme pri uctovani :bacha:bacha:D

je to 40+13+45 za noc za ubytko, plus jidlo a tak.

Odesláno
Původně zaslal: Vvitty

2Berkof: prihlasovani bude probihat na hlavni strane!!! az tam da vecer Jirka zvadlo... a tamtez piste kdy prijedete a zda chcete jist!

Nikde to nevidim :(

Guest Scratch
Odesláno
Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: Marlin

proste poslu nejake penize a zbytek si nechas, bo to je na me moc cisilek :aut:D

zbytek ti vratim, jinak me Trundik vezme pri uctovani :bacha:bacha:D

je to 40+13+45 za noc za ubytko, plus jidlo a tak.

ahoj vVitty, prijedeme ve dvou (vice viz info v pozvance), jen dotaz, kdyz si pivezu vlastni gril i drevo, nemel by v tom byt problem, ze? Chceme si ve ctvrtek a v patek neco ugrilovat :-) Kdo by chtel, muze se pridat

Odesláno

je tam ohniste a na drevo se domluv s dodem, nejake by tam melo byt bud z kempu nebo ze sponzorskeho daru od rebika :)

jinak kdo si chce upect nejake burty nebo tak, vemte si ssebou :D

Guest Scratch
Odesláno

takze to pujde, jelikoz budem dela asi masiko, tak potrebuju rost, ale nejak to poresim ...........

Odesláno
Původně zaslal: Scratch

ahoj vVitty, prijedeme ve dvou (vice viz info v pozvance), jen dotaz, kdyz si pivezu vlastni gril i drevo, nemel by v tom byt problem, ze? Chceme si ve ctvrtek a v patek neco ugrilovat :-) Kdo by chtel, muze se pridat

je to klasický kemp takže si myslím že by to něměl být žádný problém, ale nejsem si jistej jestli tu dobrotu uhlídáš před tolika hladovíma krkama:aut:D:D:D

[upravil dne 3/4/08 mk405]

Odesláno
Původně zaslal: mk405

Původně zaslal: Scratch

ahoj vVitty, prijedeme ve dvou (vice viz info v pozvance), jen dotaz, kdyz si pivezu vlastni gril i drevo, nemel by v tom byt problem, ze? Chceme si ve ctvrtek a v patek neco ugrilovat :-) Kdo by chtel, muze se pridat

je to klasický kemp takže si myslím že by to něměl být žádný problém, ale nejsem si jistej jestli tu dobrotu uhlídáš před tolika hladovíma krkama:aut:D:D:D

[upravil dne 3/4/08 mk405]

Mno myslim že to bude hodně těžká práce:D ty hladovy krky udrzet dáe od grilu:D

Odesláno

Ahoj lidi, nevím jak to nakonec dopadne, rád bych dorazil už ve středu, ale spíš to vidím na pátek, taky vzhledem k financu..

to Marlin: My se ještě operativně domluvíme, ale v 205 spát víc jak jednu noc by byla asi sebevražda, ale možná si půjčím od souseda jeho \"novou\" 406 v kombíku a tam by to teda jako i šlo:P:D Ale nevím nevím jak se na to bude tvářit:D:D:D možná pojede taky:super

Odesláno
Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: Rebik

Jenom já mám ve středu rodiný program, takže jsem schopen ti to na něco naložit na nějaký vozík? Nebo tam pošlu náklaďák, ale to nejpozději o předchozím víkendu.

domluvime se ve ctvrtek v restauracce, budes tam?

ja nemam na aute zaves :(

No to je nedostatek, na GTI nemit zavesny zarizeni:D:D:D:D

Odesláno
Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: Rebik

Jenom já mám ve středu rodiný program, takže jsem schopen ti to na něco naložit na nějaký vozík? Nebo tam pošlu náklaďák, ale to nejpozději o předchozím víkendu.

domluvime se ve ctvrtek v restauracce, budes tam?

ja nemam na aute zaves :(

No to je nedostatek, na GTI nemit zavesny zarizeni:D:D:D:D

no chtel jsem tam nejake dat, ale nejsou penizky :)

Odesláno
Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: MirasCC

Ale tak všeobecně. Na orienťák medvědici kdyžtak mám :D

Noo, bacha na Koudáka, je na plyšáky:D:D:D

Tak jako abych tu štreku nejel ve středu v podvečer sám tak beru větší osádku.. Mechanika a navigátora... :D:D:super:mrk:cool: Nj-větší auto=větší osádka.. :-)

post-0-14109599730592_thumb.jpg

Odesláno
Původně zaslal: KoudaK

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: MirasCC

Ale tak všeobecně. Na orienťák medvědici kdyžtak mám :D

Noo, bacha na Koudáka, je na plyšáky:D:D:D

Tak jako abych tu štreku nejel ve středu v podvečer sám tak beru větší osádku.. Mechanika a navigátora... :D:D:super:mrk:cool: Nj-větší auto=větší osádka.. :-)

Teda Koudy ty budes vybavenej:D aspon vim za kym jit kdyz se mi tam rozbije neco na aute:D

Odesláno

Máme poslat peníze i za psa ???? :roll:roll

Není totiž v klubovém ceníku zahrnut, kdežto v ceníku kempu ano - ale i tak nevím zda těch 30,- je za den či celý pobyt :roll:roll

Abychom pak nedostali pokutu za hafana.......:papa

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...