martun Odesláno 24. březen 2008 Odesláno 24. březen 2008 Zdravím, stále mi nefungují zadní zpátečkové světla na mém Peugeotu 306 1.4 XN (r.v. 94). Pište co bych měl zkontrolovat, at vím co jsem už kontroloval. Děkuji moc;) Citovat
kobr Odesláno 24. březen 2008 Odesláno 24. březen 2008 Může to být způsobené pojistkou, žárovkama, přerušený vodič, špatný spínač zpátečky, není propojení se spínačem, není uzemnění žárovek, krucinál vše, co má souvislost se zpátečkovými světly. Citovat
ozzy56 Odesláno 24. březen 2008 Odesláno 24. březen 2008 Zkus zařadit zpátečku:D:D sorry(VELIKONOCE) Citovat
martun Odesláno 24. březen 2008 Autor Odesláno 24. březen 2008 Původně zaslal: kobr Může to být způsobené pojistkou, žárovkama, přerušený vodič, špatný spínač zpátečky, není propojení se spínačem, není uzemnění žárovek, krucinál vše, co má souvislost se zpátečkovými světly. takže pojistka to není, žárovky, spínač snad taky to není, A v kabeláži se nevyznám. Sakra ! Citovat
Pe.Tr Odesláno 24. březen 2008 Odesláno 24. březen 2008 Původně zaslal: martun Původně zaslal: kobr Může to být způsobené pojistkou, žárovkama, přerušený vodič, špatný spínač zpátečky, není propojení se spínačem, není uzemnění žárovek, krucinál vše, co má souvislost se zpátečkovými světly. takže pojistka to není, žárovky, spínač snad taky to není, A v kabeláži se nevyznám. Sakra ! jak jsi poznal že spinač je ok? zkoušels ho zkoušečkou? Citovat
martun Odesláno 24. březen 2008 Autor Odesláno 24. březen 2008 Původně zaslal: Pe.Tr Původně zaslal: martun Původně zaslal: kobr Může to být způsobené pojistkou, žárovkama, přerušený vodič, špatný spínač zpátečky, není propojení se spínačem, není uzemnění žárovek, krucinál vše, co má souvislost se zpátečkovými světly. takže pojistka to není, žárovky, spínač snad taky to není, A v kabeláži se nevyznám. Sakra ! jak jsi poznal že spinač je ok? zkoušels ho zkoušečkou? Zkoušel jsem ho Multimetrem a po stisknutí je průchodný ! Tak nevím snad je dobrej Citovat
Pe.Tr Odesláno 24. březen 2008 Odesláno 24. březen 2008 a vzadu v konektorech je 12V?nebo už nee? Citovat
kobr Odesláno 24. březen 2008 Odesláno 24. březen 2008 Původně zaslal: martun Původně zaslal: Pe.Tr Původně zaslal: martun Původně zaslal: kobr Může to být způsobené pojistkou, žárovkama, přerušený vodič, špatný spínač zpátečky, není propojení se spínačem, není uzemnění žárovek, krucinál vše, co má souvislost se zpátečkovými světly. takže pojistka to není, žárovky, spínač snad taky to není, A v kabeláži se nevyznám. Sakra ! jak jsi poznal že spinač je ok? zkoušels ho zkoušečkou? Zkoušel jsem ho Multimetrem a po stisknutí je průchodný ! Tak nevím snad je dobrej A máš zařazenou spátečku při těch kontrolách a taky zapnuté zapalování?Kontroloval jsi pojistku měřákem a žárovky taky [upravil dne 24.3.2008 kobr] Citovat
ozzy56 Odesláno 24. březen 2008 Odesláno 24. březen 2008 Přiveď na spinač plus od baterky a hned budeš vědět co je. Citovat
martun Odesláno 24. březen 2008 Autor Odesláno 24. březen 2008 Původně zaslal: ozzy1956 Přiveď na spinač plus od baterky a hned budeš vědět co je. Normálně přiložit plus na kovovou část toho spínače ? Citovat
martun Odesláno 24. březen 2008 Autor Odesláno 24. březen 2008 Původně zaslal: Pe.Tr a vzadu v konektorech je 12V?nebo už nee? To přesně nevím ted nevím. Mám totiž ted nové tuningové světla. Citovat
ozzy56 Odesláno 24. březen 2008 Odesláno 24. březen 2008 Dej zpátečku a zapni klíček do polohy 2. Vytáhni oba dráty ze spinače na převodovce a spoj je.Svítí???? Když svítí,je vadný spinač. Když néé,vyveď od plus na baterce kablík a spoj s oběma dráty ze spinače. Svítí????.Když svítí,je chyba v přívodu do spinače,tj.pojistka nebo kabel k spinači.Když nesvítí,je chyba v kabelu vedoucím k zad.světlům(couvačkám).To zn.najít přerušený kabel,jednodšší je natáhnout od spinače nový. Hlavně žádný kabel o kterých tady píšu,nezkratuj s kostrou vozu.Když Ti nepomůže nic,co jsem tady sesmolil,je chyba v Tobě.:D:D:roker Citovat
martun Odesláno 24. březen 2008 Autor Odesláno 24. březen 2008 Původně zaslal: ozzy1956 Dej zpátečku a zapni klíček do polohy 2. Vytáhni oba dráty ze spinače na převodovce a spoj je.Svítí???? Když svítí,je vadný spinač. Když néé,vyveď od plus na baterce kablík a spoj s oběma dráty ze spinače. Svítí????.Když svítí,je chyba v přívodu do spinače,tj.pojistka nebo kabel k spinači.Když nesvítí,je chyba v kabelu vedoucím k zad.světlům(couvačkám).To zn.najít přerušený kabel,jednodšší je natáhnout od spinače nový. Hlavně žádný kabel o kterých tady píšu,nezkratuj s kostrou vozu.Když Ti nepomůže nic,co jsem tady sesmolil,je chyba v Tobě.:D:D:roker Díky Díky za rady!!! Zítra až přijedu domu tak vyzkouším vše co jsi mi tu psal. Doufám, že to pomůže! Citovat
ozzy56 Odesláno 24. březen 2008 Odesláno 24. březen 2008 Ještě,že ses ozval.Bál sem se,že už nežiješ:super:super:roker Citovat
qity3 Odesláno 24. březen 2008 Odesláno 24. březen 2008 Ja som mal tu istu chybu a bol to spinac na prvodovke Citovat
Guest servisman Odesláno 24. březen 2008 Odesláno 24. březen 2008 Původně zaslal: Pary Kde na převodovce je ten spínač? pozice 11 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.